Mała Forma Sceniczna 2019 – kolejność występów

W dniu 18 marca 2019r. o godz.1630 w sali Gimnazjum nr 27 przy ul. Kruszwickiej 2 w Bydgoszczy odbyło się spotkanie organizacyjne. Na spotkaniu zostały omówione zasady przeprowadzenia konkursu oraz została ustalona kolejność występów z podziałem na kategorie wiekowe.

Ze względów organizacyjnych proszę o wcześniejsze (godzinne) przybycie przed planowanym występem.

W przypadku nieobecności proszę o informację do sekretariatu Biura Zarządzania Gospodarką Odpadami Komunalnymi Urzędu Miasta Bydgoszczy tel. 52 58-59-134.


Konkurs na małą formę sceniczną „Przyroda na wagę złota”  27.03.2019 r.

godz. 9.00-10.00

kategoria przedszkola: 

  1. Przedszkole nr 16 prezentacja „Przygoda w lesie”, opiekun: Aleksandra Zysk, 7 osób,
  2. Przedszkole Niepubliczne Ekolaki, prezentacja ,,Królewna Śmieszka i Ekoludki” opiekunowie: Magdalena Karpus, Renata Krywienia, 20 osób
  3. Przedszkole Niepubliczne „Źródełko”, prezentacja „Leśne duszki”, opiekunowie: Marta Kalinowska, Monika Sikora, 12 osób,
  4. Przedszkole nr 12 „Sówka”, piosenka „Duszki, duszki”, opiekunowie: Agnieszka Wudniak, Barbara Głodowska, 25 osób,
  5. Przedszkole Niepubliczne „Przedszkolna Chatka”, piosenka „Gdy dorosnę”, opiekunowie: Katarzyna Tuszyńska, Monika Wierzbicka, 12 osób,
  6. Przedszkole nr 24 prezentacja „Odpoczywamy i świat czysty zostawiamy”, opiekun: Kamila Włodarczyk, 4 osoby
  7. Przedszkole Niepubliczne „Serduszko”, prezentacja „Śmieci segregujesz – Ziemię ratujesz”, opiekunowie: Beata Stasiak, Alicja Nitka, 12 osób,
  8. Przedszkole nr 70 „Stokrotka” piosenka „Nasza planeta”, opiekunowie: Aldona Spychalska-Niemiec, Lucyna Frąckowiak, 13 osób,

godz. 10.00-11.00

  1. Przedszkole Niepubliczne „Muminki” prezentacja „Przepis na zdrowie w ekologicznym ogrodzie”, opiekunowie: Krystyna Żubka, Marta Laska, Anna Kacprzak, 9 osób
  2. Przedszkole nr 18 prezentacja „Leśna bajka”, opiekunowie: Danuta Kwiatkowska, Małgorzata Kaja, 15 osób,
  3. Przedszkole „Promyczek”, prezentacja „Na ratunek Ziemi”, opiekunowie: Elżbieta Rodzik, Anna Lewicka, Paulina Olszewska, Beata Rzeżuska, 22 osoby,
  4. Przedszkole nr 66 prezentacja „SOS dla Ziemi”, opiekun: Monika Rybowicz, 25 osób,
  5. Przedszkole Niepubliczne „Borowiki” piosenka „Eko, eko ekologia!”, opiekunowie: Anna Gałowicz, Karolina Jankowska, Marta Żmijewska, Magdalena Choroszyńska, Anna Jackiewicz, 9 osób,
  6. Przedszkole nr 43 „U Krecika Szybownika” piosenka-wiersz „Ach ten smog!”, opiekunowie: Anna Miszewska, Aleksandra Korpys, 13 osób
  7. Przedszkole nr 33 mała forma sceniczna „Jak się motyle ze smogiem zmagały”, opiekunowie: Joanna Zawidzka, Ewa Pankanin, 25 osób
  8. Przedszkole nr 6 przy Zespole Szkół nr 8 prezentacja „Las to dom zwierząt”, opiekunowie: Iwona Rościszewska, Małgorzata Sobieraj, 20 osób,

 godz. 11.00-12.00 

  1. Przedszkole nr 49 prezentacja „Sprzątanie lasu”, opiekun: Renata Trzpis, 10 osób,
  2. Przedszkole nr 61 Integracyjne prezentacja „Ziemia to wyspa zielona”, opiekunowie: Anna Piskorska, Marzenna Frątczak, Agnieszka Cieślewicz, 20 osób,
  3. Przedszkole Dzieciątka Jezus w Bydgoszczy, prezentacja „Strażnik przyrody”, opiekunowie: Lucyna Iwanowicz, Emilia Landowska, 10 osób,
  4. Przedszkole „Wesołe Serduszka”, prezentacja „Nasza Piękna Ziemia”, opiekun: Jagoda Jakubowska, 23 osoby,
  5. Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia” prezentacja: „Brudno w Zakopanem”, opiekunowie: Amanda Fuss, Katarzyna Lorkowska, 11 osób,
  6. Przedszkole nr 34 „Mali odkrywcy” prezentacja „Wiosenne porządki”, opiekunowie: Wiesława Lipka, Beata Zawada, 13 osób,
  7. Przedszkole Niepubliczne „Centuś” prezentacja: „Morze śmie(r)ci”, opiekunowie: Karolina Sobczak, Milena Kamińska, Milka Baran-Szymańska, 8 osób,

godz. 12.00-13.00

kategoria kl. I-III SP

  1. Szkoła Podstawowa nr 65 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi, prezentacja „Spacer po parku”, opiekun: Barbara Wodzińska, 23 osoby,
  2. Zespół Teatr Malucha ze Szkoły Podstawowej nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego, prezentacja: „Dawno temu w Plastikowym Królestwie”, opiekunowie: Halina Papke, Małgorzata Trojanowska, 26 osób,
  3. Zespół Szkół nr 31 Specjalnych, prezentacja „W krainie szczęścia”, opiekunowie: Katarzyna Stelmaszyk, Ewa Ozimińska, Beata Rozmarynowska, Aleksandra Trzybińska, Ewa Nowak, Aleksandra Semrau, Magda Andrearczyk, Hanna Radka, Joanna Smolińska, 22 osoby
  4. Szkoła Podstawowa nr 30 im. Szarych Szeregów z Oddziałami Dwujęzycznymi, przedstawienie „O czym szumią drzewa”, opiekun: Aleksandra Wrońska-Żelazna, 15 osób
  5. Szkoła Podstawowa nr 18 w Zespole Szkół nr 8 przedstawienie „Na spotkanie tęczy”, opiekun: Krystyna Siwak, 19 osób,

godz. 13.00-14.00

  1. Szkoła Podstawowa nr 60 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego, przedstawienie „Chory komin”, opiekun: Dagmara Wojciechowska, 16 osób,
  2. Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi, przedstawienie „Pszczoła marzycielka”, opiekunki: Renata Bukowska, Ewa Misko, Renata Murawska, 19 osób,

kategoria kl. IV-VI SP

  1. Szkoła Podstawowa nr 18 prezentacja „Ekowróżka kontra atak Smogów”, opiekun: Justyna Frątczak, 23 osoby,
  2. Szkoła Podstawowa nr 30 z Oddziałami Dwujęzycznymi, przedstawienie „W naszym mieście nad Brdą rzeką”, opiekunowie: Joanna Szada-Popławska, Anna Wojtysiak-Topolska, Danuta Stentka, 9 osób,
  3. Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. Louisa Braille’a w Bydgoszczy, przedstawienie „Ekologiczna baśń bydgoska”, opiekunowie: Joanna Dąbrowska, Marta Twardzińska, Justyna Michalak, 6 osób

godz. 14.00-15.00

  1. Szkoła Podstawowa nr 43, prezentacja „Bajkowi ekobohaterowie”, opiekunowie: Edyta Brygman, Lidia Mülhstein, 11 osób,
  2. Szkoła Podstawowa nr 47 z Klasami Mistrzostwa Sportowego, prezentacja „Ekologiczny Czerwony Kapturek”, opiekun: Beata Średzińska, 6 osób,
  3. Zespół Szkół nr 30 Specjalnych, prezentacja „Wędrówka”, opiekunowie: Joanna Konop, Katarzyna Czechowska, 7 osób,
  4. Grupa Teatralna „Za kulisami” z Zespołu Szkół i Placówek nr 1, przedstawienie „Ocean przyszłości” opiekun: Aleksandra Podżerek, 18 osób,

kategoria kl. VII-VIII SP i gimnazja:

  1. Szkoła Podstawowa nr 14 im. Władysława Sikorskiego, przedstawienie „Na ratunek Ziemi”, opiekun: Joanna Karpińska, 7 osób

godz. 15.00-15.30

  1. Zespół Szkół nr 31 Specjalnych prezentacja „Dbajmy o nasz świat”, opiekunowie: Iwona Roszyk, Anna Fuksiewicz, Anna Kujawska, Paulina Andrzejewska, Grażyna Wiśniewska, 25 osób,
  2. Szkoła Podstawowa nr 56, prezentacja „Zgódź się i ty”, opiekun: Agnieszka Poliszak-Trzosek, 10 osób,
  3. Branżowa Szkoła I Stopnia nr 6, przedstawienie „Cuda ze śmieci – czyli jak Bydguś uczył Bydgusię”, opiekunowie: Joanna Dąbrowska, Weronika Marach, Edyta Nowak, Beata Czubek, Łukasz Grudek, 4 osoby,

Informacji udziela Pani Anna Engel dostępna pod numerem telefonu: (52) 58-58-388 lub adresem e-mail: a.engel@um.bydgoszcz.pl.