Odbiory odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu w marcu

Przypominamy, że odbiór odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego od mieszkańców w terminach ustalonych w harmonogramach realizowany jest bez dodatkowych opłat.

Najbliższe odbiory:

SEKTOR I

REJON I – odbiór odpadów  08.03.
2 Października, Altanowa, Bursztynowa, Celna, Cierpicka, Gen.L.Okulickiego, J.Chełmońskiego, Kameralna, Kapeluszników, Komisji Edukacji, Narodowej, Kryształowa, Lądowa, Mariampolska, Obrońców Helu, Osielska, Pielęgniarska, Przełomowa, Rybaki, W.Siemaszkowej, Zwierzyniecka, Żeromskiego.

Armii Ludowej,  Cechowa, Dorodna, Garczyńskiego, Gen.J.Dowbor-Muśnickiego, Gen.S.Grota-Roweckiego, Gen.S.Taczaka, Gen.W.Sikorskiego, J.Styki, J.Wojciechowskiego, K. Boruckiego, Ks.J.Szydzika, M.Ryńskiego, Ordynacka, Piłsudskiego, Powstania Styczniowego, Swobodna, Z. Przesmyckiego.

REJON II – odbiór odpadów  15.03.
Alpejska, Bieszczadzka, Bł. W. Kadłubka, B. Orlińskiego, Galla Anonima, Gorczańska, Janka Z Czarnkowa, M. Kromera, Podgórze, Sudecka, Świętokrzyska, Tatrzańska, T. Kotarbińskiego, B. Czecha, Ciasna, Czarlińskich, Gopr, H. Derdowskiego, Janosika, Jarużyńska, Juhasów, Klimka Bachledy, Lawinowa, M. Zaruskiego, Osiedlowa, Pelplińska, Pod Reglami, P. Palińskiego, Sabały, Salezjańska, Samotna, S. Witkiewicza, Śnieżna, Taterników, T. Chałubińskiego, Wolna, W. Roja, Wybudowanie, Wyzwolenia, Zbójnicka.

REJON III – Fordon odbiór odpadów – 22.03.
Ametystowa, Azbestowa, B. Wardyńskiego, Dworzec, Fordońska, Kwarcowa, Magazynowa, Mieszka I, Nad Wisłą, Opałowa, Podłużna, Produkcyjna, Przy Tartaku, R. Pałubickiego, Szafirowa, Szybowcowa, Transportowa, Wita Stwosza, W. Wróblewskiego, Wyszogrodzka, Z. Kuligowskiego, Bydgoska, Filomatów, Góralska, J. Korzeniowskiego, K. Krygera, Mączna, Nawigacyjna, Patrolowa, Piastowa, Piekary, Przy Bożnicy, Rakowa, Rynek, Saska, Sielska, Szkolna, Targowisko, Topazowa, W. Warneńczyka, Zakładowa.

REJON III – Fordon dla posesji z utrudnionym dojazdem – 21.03.
Brzegowa 37,  Kwietniowa, Majowa, Świętokrzyska 34, Wyzwolenia Od Nr 135.

REJON IV –- odbiór odpadów –  1.03 i 29.03.
Braci Bażanckich, Gen.J.Hallera, Gen. W.Andersa, Geodetów, Gryfa Pomorskiego, H.Stabrowskiej, L.Posłusznego, N.Gieryna, Pienińska, S. Tuchołkowej, Brzegowa, F. Kiedrowskiego, Gen. Bora-Komorowskiego, Gen. W. Bortnowskiego, Zofińska.

SEKTOR II

OSIEDLE BYDGOSZCZ WSCHÓD, SIERNIECZEK, BRDYUJŚCIE – odbiór odpadów – 28.03

OSIEDLE NOWY FORDON – odbiór odpadów 26.03.
Akademicka, Andersa, Andersena, Brzechwy, Biernackiego, Zurna, Szelburg- Zarembiny, Gawędy, Gościnna, Szancera,  Wierzejewskiego, Porazińskiej, Powalisza, Rodzinna, Szczęśliwa, Witosa, Rzeźniackiego.

Jędruszka, Bartłomieja z Bydgoszczy, Chrzanowskiego, Nieduszyńskiego, Piechockiego, Stamma, Kulpińskiego, Daszyńskiego, Frydrychowicza, Schreibera, Gołębiewskiego, Jasiniecka, Szumana, Brzóski, Trybowskiego, Rydygiera, Rejewskiego, Matki Teresy z Kalkuty, Wańkowicza, Czerskiego, Grobelskiego, Połukarda, Wielicza, Grussa, Monte Cassino, Langego, Pawła z Łęczycy, Wiszniewskiego, Pod Skarpą, Chłodzińskiego, Kaczmarczyka Brzęczkowskiego, Tychoniewicza, Ciszewskiego, Majtkowskiego, Suczyńska, Sybiraków, Kocerki, Drygałowej, Gordona, Frydrycha, Żemojtela, Kulmatyckiego,  Korfantego, Staszewskiego.

OSIEDLE NOWY FORDON – odbiór odpadów 27.03.
Albrychta, Berlinga, Bielawskiego,Duracza Fiedlera ,Gierczak,   Kwiatkowskiego,  Mielczarskiego,  Prejsa, Sosnowskiego, Licznerskiego, Nowickiego, Kleeberga,  Rataja, Łabendzińskiego, Skarżyńskiego,Sucharskiego, Tałdykina, Teski,Thomme, Przyjaciół, Roentgena, Romanowskiej, Rupniewskiego, Bołtucia, Bydgoskich Olimpijczyków, Duboisa, Igrzyskowa, Kleina, Strzeleckiego, Konfederatów Barskich, Piórka, Piwnika Ponurego,  Łochowskiego, Szlakowa, Twardzickiego, Krysiewiczowej, Lehmana.

SEKTOR III 

OSIEDLE BARTODZIEJE – odbiór odpadów – 2.03. i 30.03

OSIEDLE LEŚNEodbiór odpadów – 01.03.i 29.03

OSIEDLE  JACHCICEodbiór odpadów – 5.03.

SEKTOR IV

OSIEDLE BIELAWY – 3 trasy

Cicha, Kilińskiego, Lelewela, Mierosławskiego, Kozietulskiego, Litewska, Płocka, Wawrzyniaka, Poniatowskiego, Chodkiewicza, (od Sułkowskiego do końca), Powst. Śląskich, Wybickiego, Powst. Wielkopolskich, Plater, Jastrzębia, Jurasza, Sułkowskiego, Ogińskiego, Sportowa, Berwińskiego, (prawa strona), Chopina, Moniuszki, Skłodowskiej(od NR 1 do Jurasza), Romańskiego, Wyczółkowskiego, Karłowicz, Kurpińskiego, Łużycka, Kolberga, Jagiellońska (od Ogińskiego do Łużyckiej jezdnia północna numery nieparzyste) odbiór odpadów – 06.03.

Chodkiewicza (od nr 1 do Sułkowskiego), 20 stycznia, Zamoyskiego, Paderewskiego, Niemcewicza, Wierzbickiego,  Powst Wielkopolskich (od nr 1 do Ogińskiego), Al.. Ossolińskich, Słowackiego, Kopernika, Asnyka, Szymanowskiego, Berwińskiego (strona zachodnia), Kołłątaja, Reymonta, Wyspiańskiego, Sielanka, Libelta, Szwalbego, Krasińskiego, Markwarta, Gimnazjalna, Plac Wolności, Reja, Skargi, 3-ego Maja, Moczyńskiego, Konarskiego, 19 III 1981, Parkowa, Piotrowskiego, Jagiellońska (od nr 1 do Ogińskiego jezdnia północna strona nieparzysta), Gdańska (od nr 1 do Kamiennej), Kasprowicza, Weyssenchoffa, Plac Weyssenchoffa, Mickiewicza odbiór odpadów – 7.03.

Focha, Tamka, Mennica, Św. Trócy, Kordeckiego, Plac Poznański, Chwytowo, Poznańska, Grudziądzka, Czartoryskiego, Krótka, Podgórna, Wełniany Rynek, Rybi Rynek,  Długa, Ku Młynom, Przyrzecze, Farna, Niedźwiedzia, Stary Rynek, Jezuicka, Pod Blankami, Trybunalska, Przesmyk, Malczewskiego, Grodzka, Mostowa, Zaułek, Jana Kazimierza, Nowy Rynek, Wały Jagiellońskie, Magdzińskiego, Podwale, Jatki, Plac Kościeleckich, Przy Zamczysku, Zbożowy Rynek, Bernardyńska, Św. Floriana, Urocza, Rumińskiego, Jagiellońska (od 2 do nr 94 jezdnia południowa numery parzyste), Krakowska, Pocztowa, Stary Port, Lubeckiego, Kręta – odbiór odpadów –  09.03.

 OSIEDLE BOCIANOWO, ŚRÓDMIEŚCIE, STARE MIASTO – 3 trasy

Chodkiewicza (od nr 1 do Sułkowskiego), 20 stycznia, Zamoyskiego, Paderewskiego, Niemcewicza, Wierzbickiego,  Powst Wielkopolskich (od nr 1 do Ogińskiego), Al.. Ossolińskich, Słowackiego, Kopernika, Asnyka, Szymanowskiego, Berwińskiego, Kołłątaja, Reymonta, Wyspiańskiego, Sielanka, Libelta, Szwalbego, Krasińskiego, Markwarta, Gimnazjalna, Plac Wolności, Reja, Skargi, 3-ego Maja, Moczyńskiego, Konarskiego, 19 III 1981, Parkowa, Piotrowskiego, Jagiellońska (od nr 1 do Ogińskiego strona nieparzysta), Gdańska (od nr 1 do Kamiennej), Kasprowicza, Weyssenchoffa, Plac Weyssenchoffa, Mickiewicza odbiór odpadów – 07.03.

Kościuszki, Chocimska, Chrobrego, Cieszkowskiego,  Pomorska, Kaszubska, Kwiatowa,  Świecka, Racławicka, Ogrodowa, Rycerska, Zygmunta Augusta, Sowińskiego, Żółkiewskiego, Bocianowo, Hetmańska, Sienkiewicza, Mazowiecka, Jana III Sobieskiego, Fredry, Staszica, Warszawska, Unii Lubelskiej, Rejtana, Dworcowa, Kr. Jadwigi(od nr 16 do końca), Śniadeckich, Ślusarska, Matejki, Lipowa, Marcinkowskiego, Bulwary, Zduny, Podolska, Warmińskiego, Obrońców Bydgoszczy, Drukarska, Wileńska, Plac Piastowski, Plac Zbawiciela, Świętojańska –  odbiór odpadów –  08.03.

Focha, Dolina, Batorego,  Tamka, Mennica, Św. Trócy, Kordeckiego, Plac Poznański, Chwytowo, Poznańska, Grudziądzka, Czartoryskiego, Krótka, Podgórna, Wełniany Rynek, Rybi Rynek, Długa, Ku Młynom, Przyrzecze, Farna, Niedźwiedzia, Stary Rynek, Jezuicka, Pod Blankami, Trybunalska, Przesmyk, Malczewskiego, Grodzka, Mostowa, Zaułek, Jana Kazimierza, Nowy Rynek, Wały Jagiellońskie, Magdzińskiego, Podwale, Jatki, Plac Kościeleckich, Przy Zamczysku, Zbożowy Rynek, Bernardyńska, Św. Floriana, Urocza, Rumińskiego, Jagiellońska (od 2 do nr 94 numery parzyste), Krakowska, Pocztowa, Stary Port, Lubeckiego, Kręta-  odbiór odpadów –  09.03.

SEKTOR V

OSIEDLE OKOLE  – odbiór odpadów – 15.03.

OSIEDLE CZYŻKÓWKO odbiór odpadów – 14.03.

OSIEDLE FLISYodbiór odpadów – 15.03.

OSIEDLE SMUKAŁA JANOWO OPŁAWIECodbiór odpadów 12.03.

OSIEDLE PIASKIodbiór odpadów 13.03.

OSIEDLE OSOWA GÓRAodbiór odpadów 16.03.

SEKTOR VI

OSIEDLE BŁONIE
11 DAK, 16 Pułku Ułanów WLKP. (nr 2A, 4, 6, 8), Abrahama, Broniewskiego, Dmowskiego, Gałczyńskiego, Kasprzaka, Korczaka, Koszarowa, Ks. Schulza, Morcinka, Okrzei, Połtyna, Seminaryjna, stawowa, (nr od 2 do końca), Szubińska (nr parzyste od 2 do 32), Waryńskiego, Wysoka  odbiór odpadów – 09.03 i 24.03.

Drzymały, Ostroroga, Na Wzgórzu, Szwoleżerów – odbiór odpadów –  23.03.

MIEDZYŃ – PRĄDY
Agatowa, Akacjowa, Błękitna, Borowikowa, Bratkowa, Cedrowa, Cytrusowa, Czeremcha, Czorsztyńska, Daglezjowa, Daktylowa, Diamentowa, Fiołkowa, Grzybowa, Hebanowa, Iglasta, Irysowa, Jałowcowa, Kalinowa, Konwaliowa, Koszykowa, Koźlakowa, Krokusowa, Kurkowa, Łochowska (nr nieparzyste), Maciaszka (nr nieparzyste od 51 do 151), Maciaszka (nr parzyste od 38 do 140), Mahoniowa, Malachitowa, Morelowa, Muchomorowa, Nakielska (nr nieparzyste od 227C do 361), Nefrytowa, Olszówkowa, Orzechowa, Owocowa, Palisandrowa, Pieczarkowa, Podnóże (nr nieparzyste od 17 do 43), Podnóże (nr parzyste od 40 do 52), Porzeczkowa, Rubinowa, Rydzowa, Sosnowa, Szmaragdowa, Tańskich, Tragerów, Wierzbowa, Wiklinowa, Wiśniowa, Żubrowa, Żurawinowa, Żyzna, Bartnicza, Białobłocka, Bluszczowa, Borówkowa, Botaniczna, Brzoskwiniowa, Chlebowa,  Chłopska, Czereśniowa, Dożynkowa, Glebowa, Gminna, Górna, Gromadzka, Hrubieszowska, Jagodowa, Jeżynowa, Kłosowa, Kokosowa, Krzywa, Leszczyna, Liściasta, Ludowa, Maciaszka (nr nieparzyste od 1 do 49), Maciaszka (nr parzyste od 2 do 36), Makowa, Malinowa, Miodowa, Na Uboczu, Nakielska (nr nieparzyste od 155 do 227B), Orawska, Orna, Osada, Pagórek, Paprocia, Pasieczna, Pijarów, Podnóże (nr nieparzyste od 1 – 15) Podnóże (nr parzyste od 2 do 34), Poziomkowa, Przyleśna, Pszczelna, Rzepakowa, Sąsiedzka, Sierpowa, Siewna, Szczytowa, Trentowskiego, Truskawkowa, Warzywna, Widok, Wieśniacza, Woskowa, Zamiejska, Zapłotek, Zasobna, Żniwna, Żytnia – odbiór odpadów –  09.03 i 24.03.

Biłgorajska, Biskupińska, Bronikowskiego, Brzezińska, Candera, Chorzowska, Cieplicka, Czochralskiego, Dęblińska, Domaniewskiego, Gliwicka, Głogowska, Grajewska, Grójecka, Janowiecka, Jarosławska, Jeleniogórska, Jesienna, Jędrzejowska, Kartuska, Katowicka, Kościerska, Krośnieńska, Krotoszyńska, Kwidzyńska, Legnicka, Letnia, Lisia, Łochowska (nr parzyste), Maciejowicka, Miedzyńska, Młynarska, Modlińska, Nakielska (nr parzyste od 168 do 268), Notecka, Ociepki, Oleśnicka, Oświęcimska, Pilska, Planty, Plażowa, Polanicka, Potulicka, Prądy, Przedwiośnie, Przemyska, Pszczyńska, Radomska, Rzeszowska, Sanocka, Sicieńska, Spacerowa (nr nieparzyste od 1 do 147), Strzegowska, Suwalska, Sztumska, Ślesińska, Świdnicka, Tarnowska, Tczewska, Trawnik, Wałbrzyska, Wejherowska, Wiosenna, Wolińska, Zgorzelecka, Żywiecka – odbiór odpadów – 23.03.

 WILCZAK – JARY – odbiór odpadów – 23.03.

SEKTOR VII

OSIEDLE SZWEDEROWO

Aleje Jana Pawła Ii (Strona Parzysta), Bielicka (Od Leszczyńskiego Do Solskiego), Bocheńskiego, Brodzińskiego, Brzozowa, Chołoniewskiego (Od Solskiego Do Konopnickiej), Gładka, Goszczyńskiego, Horodelska, Jesionowa, Konopnickiej, Leszczyńskiego (Od Ugory Do Solskiego), Lwowska, Orzeszkowej, Prosta, Przy Lotnisku, Pusta, Rynarzewska, Sadowskiego, Skorupki (od Orlej do Solskiego), Solskiego (Strona Nieparzysta), Stefańskiego, Zana, Wczasowa, Zaleskiego, Zapolskiej, Ziemska – odbiór odpadów – 02.03 i 30.03.

Chołoniewskiego (od Sierocej do Solskiego), J.H. Dąbrowskiego, Filarecka, Konopna, Kossaka (od Stromej do Pięknej), Kruczkowskiego, Kujawska (Strona Parzysta), Lenartowicza, Mariacka, Na Wzgórze Dąbrowskiego, Norweska, Nowa, Nowodworska, Orla, Piękna (strona nieparzysta), Podgórna, Podhalańska, Rogali, Sieroca, Solskiego (strona parzysta), Stroma, Szwedzka, Terasy, Traugutta, Ugory, Wiatrakowa, Żuławy odbiór odpadów –  13.03 i 24.03.

OSIEDLE GÓRZYSKOWO

Biedaszkowo, Bielicka (od Solskiego do Końca), Brandta, Ciechocińska, Czackiego, Gackowskiego, Gersona, Górzyskowo, Grobla, Halicka, Inowrocławska, Leszczyńskiego (od Solskiego do Inowrocławskiej), Mylna, Skorupki (od Solskiego do Inowrocławskiej), Skrajna, Sokołów Bydgoskich, Ustrzycka – odbiór odpadów – 27.03.

Fałata, Gnieźnieńska, Gołębia, Ikara, Jaskółcza, Kcyńska, Konopczyńskiego, Kossaka (od Pięknej do Żwirki i Wigury), Krucza, Łabiszyńska, Orłowskiego, Pawia, Piękna (Strona Parzysta), Potockiego, Strzelecka, Szubińska (strona nieparzysta), Żwirki i Wigury – odbiór odpadów –  16.03.

SEKTOR VIII

OSIEDLE WYŻYNY

Boya-Żeleńskiego, Komuny Paryskiej, Magnuszewska, Niziny, Przyjazna, Węgierska, Wiosny Ludów – odbiór odpadów –  09.03 i 24.03.

Augustowska, Białogardzka, Białostocka, Bławatkowa, Bohaterów Kragujewca, Bytowska, Chabrowa, Człuchowska, Dunikowskiego, Gorzowska, Jelenia, Kąkolowa, Kozala, Łomżyńska, Modrakowa, Popiełuszki, Rumiankowa, Rysia, Sasankowa, Szara, Szpitalna (strona parzysta), Zajęcza, Złotowska – odbiór odpadów – 06.03 i 24.03.

Aleje Jana Pawła II (nr nieparzyste od 1 do 113), Bełzy (strona parzysta), Ceynowy, Falista, Grzymały-Siedleckiego, Jar Czynu Społecznego, Ku Wiatrakom, Kubusia Puchatka, Nałkowskiej, Nowowiejskiego, Ogrody, Staffa,  Synów Pułku, Wojska Polskiego (nr parzyste od 12 do 20 nr nieparzyste od 17 do 19), Zdobywców  Wału Pomorskiego – odbiór odpadów – 23.03.

OSIEDLE WZGÓRZE WOLNOŚCI – odbiór odpadów – 20.03.

OSIEDLE GLINKI-RUPIENICAodbiór odpadów –  09.03 i 24.04.

SEKTOR IX

REJON I – odbiór odpadów –  13.03.
Architektów, Betoniarzy, Ciesielska, Dekarzy, Łukasiewicza, Kapuściska, K. K. Baczyńskiego, Laboratoryjna, Monterów, Murarzy, Sandomierska, S. Noakowskiego, Stolarska, Szarych Szeregów, Techników, Wojska Polskiego Do Nr 64, 15 Dywizji Piechoty Wlkp., 62 Pułku Piechoty Wlkp., Al. Planu 6-Letniego, BBON, Boh. Westerplatte, Częstochowska, Generalska, Kliniczna, Kombatantów, Ks. Prałata R. Biniaka, Majora Dobrzańskiego, Przodowników Pracy, Solna, Szpitalna, Zdrowotna, Walecznych.

REJON II odbiór odpadów –  20.03.
Cienista, Filmowa, Koralowa, Łuczniczki, Miła, Nastrojowa, Perłowa, Radosna, Smętna, Spokojna, Toruńska Od Nr 101 Do 300, Wesoła, Wł. Bełzy, Zacisze, Chemiczna, Energetyczna, Hutnicza, Łęgnowska, Otorowska, Plątnowska, Prądocińska, Przyłubska, Toruńska Od 300 Do Końca, Wypaleniska.

REJON II posesje z utrudnionym dojazdem – odbiór odpadów –  21.03.
Hutnicza 69A, 69B, Nowotoruńska 51, Łęgnowska 35, Plątnowska, Przyłubska 33a, 33C, 35, Toruńska 287, 434-440.

REJON IV – odbiór odpadów –  6.03 i 31.03..
Mokra, Nowotoruńska, Okólna, Pionierów, Spółdzielcza, Świetlicowa, Zakole, Żółwińska, Budowlana, Buska, Chęcińska, Kielecka, Miechowska, Objazdowa, Olkuska, Pińczowska, Rolna, Równa, Sadowa, Smoleńska, Strumykowa, Zimna, Żurawia, Żwirowa

Przypominamy, że odpady wielkogabarytowe można również dostarczyć i bezpłatnie oddać w punktach PSZOK, zlokalizowanych przy:

  1. ul. Inwalidów 45 (prowadzony przez Remondis), tel. 52 342 74 40,
  2. ul. Smoleńskiej 154 (prowadzony przez Corimp), tel. 52 320 81 85,
  3. ul. Podmiejskiej 4 (prowadzony przez Zakład Gospodarki Odpadami „GREEN” Sp. z o.o.), tel. 52 307 77 67.

Obsługę poszczególnych sektorów zapewniają:

Sektory II, III, IV, V

REMONDIS Bydgoszcz Sp. z o.o., tel. 52 342 19 93 lub 52 342 74 40

Sektory VI, VII i VIII

Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o. o., tel. 52 522 22 88 lub 609 669 941

Sektor I i IX

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Corimp Sp. z o.o., tel. 52 320 81 85