Wakacyjne odbiory odpadów wielkogabarytowych i sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Zgodnie z zasadami obowiązującymi w Bydgoszczy odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny odbieramy bezpośrednio sprzed posesji 1 raz w miesiącu.  Odpady przeznaczone do odbioru należy wystawić przed posesję w godzinach od 19:00 w dniu poprzedzającym odbiór do 06:00.

Najbliższy termin odbioru najłatwiej sprawdzić w wyszukiwarce tutaj

Można także wyszukać interesującą ulicę poniżej

SEKTOR I

25.07. i 22.08 – ulice: 2 Października, Altanowa, Bursztynowa, Celna, Cierpicka, Gen.L.Okulickiego, J.Chełmońskiego, Kameralna, Kapeluszników, Komisji Edukacji Narodowej, Kryształowa, Lądowa, Mariampolska, Obrońców Helu, Osielska, Pielęgniarska, Przełomowa, Rybaki, W. Siemaszkowej, Zwierzyniecka, Żeromskiego, Armii Ludowej, Cechowa, Dorodna, Garczyńskiego, Gen.J.Dowbor-Muśnickiego, Gen.S.Grota-Roweckiego, Gen.S.Taczaka, Gen. W.Sikorskiego, J.Styki, J.Wojciechowskiego, K. Boruckiego, Ks.J.Szydzika, Ryńskiego, Ordynacka, Piłsudskiego, Powstania Styczniowego, Swobodna, Z. Przesmyckiego

11.07. i 08.08 – ulice: Ametystowa, Azbestowa, B.Wardyńskiego, Dworzec, Fordońska, Kwarcowa, Magazynowa, Mieszka I, Nad Wisłą, Opałowa, Podłużna, Produkcyjna, Przy Tartaku, R.Pałubickiego, Szafirowa, Szybowcowa, Transportowa, Wita Stwosza, W.Wróblewskiego, Wyszogrodzka, Z.Kuligowskiego, Bydgoska, Filomatów, Góralska, J.Korzeniowskiego, K.Krygera, Mączna, Nawigacyjna, Patrolowa, Piastowa, Piekary, Przy Bożnicy, Rakowa, Rynek, Saska, Sielska, Szkolna, Targowisko, Topazowa, W.Warneńczyka, Zakładowa

 4.07., 1.08. i 29.08 – ulice: Alpejska, Bieszczadzka, Bł.W.Kadłubka, B.Orlińskiego,  Galla Anonima, Gorczańska, Janka Z Czarnkowa, M.Kromera, Podgórze, Sudecka, Świętokrzyska, Tatrzańska,  Kotarbińskiego, Wyzwolenia Od Nr 101, B.Czecha, Ciasna, Czarlińskich, Gopr, H.Derdowskiego, Janosika,  Jarużyńska, Juhasów, Klimka Bachledy, Lawinowa, M.Zaruskiego, Osiedlowa, Pelplińska, Pod  Reglami, P.Palińskiego, Sabały, Salezjańska, Samotna, S.Witkiewicza, Śnieżna, Taterników, T.Chałubińskiego, Wolna, W.Roja, Wybudowanie, Wyzwolenia, Zbójnicka

18.07 i 16.08 – ulice: Braci Bażanskich, Gen. J. Hallera, Gen. W. Andersa, Geodetów, Gryfa Pomorskiego, H. Stabrowskiej, L. Posłusznego, N. Gieryna, Pienińska, S. Tuchołkowej, Brzegowa, F. Kiedrowskiego, Gen. Bora-Komorowskiego, Gen. W. Bortnowskiego, Zofińska

 

SEKTOR II

15.07  i 12.08 – ulice: Albrychta, Bielawskiego, Bołtucia, Brzechwy, Brzóski, Daszyńskiego, Fiedlera, Fieldorfa, Frydrycha, Gawędy, Gierczak, Golloba, Gościnna, Grussa, Hoffmana, Igrzyskowa, Jedruszki, Kaczmarczyka, Kleeberga, Kleina, Kocerki, Konf Barskich, Krysiewiczowej, Kulmatyckiego, Kwaitkowskiego, Licznerskiego, Łabędzińskiego, Łochowskiego, Majtkowskiego, MonteCasino, Nieduszńskiego, Nowickiego, Piórka, Piwnika Ponurego, Porazińskiej, Prejsa, Przybory, Rataja, Rodzinna, Rzeźniackiego, Sosnowskiego, Stamma, Stomy, Sucharskiego, Szancera, Szczęśliwa, Szlakowa, Thomme, Wańkowicza, Zaremby, Żychonia.

16.07 i 13.08 – ulice: Fordońska (za wiaduktem Warszawskim),Akademicka, Andersena, Igrzyskowa, Strzeleckiego, Bydg. Olimpijczyków, Kaliskiego,  Kampinowska, Kapliczna, ŁOWICKA, Odrzańska, Płońska, Portowa, Pruszkowska, Przemysłowa, Regatowa, Rejewskiego, Sochaczewska, Sucha, Szlakowa, Towarowa, Traktorzystów, Wioslarska, Wiślana, Witebska, Włościańska, Wschodnia, Wyszogrodzka, Żyrardowska.

17.07 i 14 .08 – ulice: Arnolda, Bartłomieja z Bydg. Boczna, Brodnicka, Brzęczkowskiego, Chrzanowskiego, Drygałowej, Działdowska, Fabryczna, Fordońska (do wiaduktu warszawskiego), Frydrychowicza, Gordona, Grobelskiego, Harcerska, Iławska, Inwalidów, Jabłonowska, Jasiniecka, Kamienna, Książęca, Kulmatyckiego, Kulpińskiego, Łęczycka, Maratońska, Nieduszyńskiego, Oksywska, Pawła z Łęczycy, Pod Skarpą, Połukarda, Raszewskiego, Startowa, Staszewskiego, Sybiraków, Sygnałowa, Szumana, Teski, Towarowa, Trybowskiego, Tychoniewicza, Weteranów, Wielicza.

 

SEKTOR III 

22.07. i 19.08 – ulice: Jachtowa, Jednostronna, Kapielowa, Kolejarska, Krzemieniecka, Ludwikowo, Niecała, Olsztyńska, Poprzeczna, Pólwiejska, Racjonalizatorów, Starogardzka, Szyperska, Średnia, Zakątek, Zmknieta, Żeglarska. Bat. Chłopskich, Bema, Czołgistów, Grenadierów, Gwardzistów, Kanonierów, Kmicica, Komandosów, Kosmonałtów, Ks. Witolda, Leszka Białego, Okrężna, Partyzantów, Rakietowa, Saperów, Spadochroniarzy, Zagłoby, Zawiszy Czarnego.

18.07. i 16.08. – ulice: 11 Listopada, Bukowa, Cisowa, Czerkaska, Dębowa, Gdańska (do wiaduktu kolejowego), Grabowa, Jarzebinowa, Jaworowa, Jodlowa, Kaliskiego, Kasztanowa, Lelewela, Lesna, Małachowskiego.

19.07. i 17.08. – ulice: Bałtycka, Cegielniana, Ceramiczna, Darłowska, Fordońska, Fromborska, Gajowa, Huculska, Jagiellońska, Kijowska (do Sklodowskiej), Leborska, Mała, Pałucka, Pestalozziego, Polanak, Polczyńska, Powst. Wielkopolskich, Redlowska, Sklodowskiej, Sopocka, Swarzewska, Uznamska, Żmudzka.

8.07. i 5.08 –  ulice: Bielska, Błędowska, Braniewska, Cedyńska, Dąbska, Dukielska, Dżokejowa, Gdańska (Myślęcinek), Gdyńska, Glowackiego, Granitowa, Helska, Hipiczna, Izerska, Jeździecka, Kamienna, Kołobrzeska,

 

SEKTOR IV

23.07. i 20.08. – ulice: Cicha, Kilińskiego, Lelewela, Mierosławskiego, Kozietulskiego, Litewska, Płocka, Wawrzyniaka, Poniatowskiego, Chodkiewicza, (od Sułkowskiego do końca), Powst. Śląskich, Wybickiego, Powst. Wielkopolskich, Plater, Jastrzębia, Jurasza, Sułkowskiego, Ogińskiego, Sportowa, Berwińskiego, (odcinek od ulicy Sportowej), Chopina, Moniuszki, Skłodowskiej(od NR 1 do Jurasza), Romańskiego, Wyczółkowskiego, Karłowicz, Kurpińskiego, Łużycka, Kolberga, Jagiellońska (od Ogińskiego do Łużyckiej  numery nieparzyste)

24.07. i 21.08.  –  ulice: Chodkiewicza (od nr 1 do Sułkowskiego), 20 Stycznia, Zamoyskiego, Paderewskiego, Niemcewicza, Wierzbickiego,  Powst Wielkopolskich (od nr 1 do Ogińskiego), Al. Ossolińskich, Słowackiego, Kopernika, Asnyka, Szymanowskiego, Berwińskiego (od strony ulicy Szymanowskiego), Kołłątaja, Reymonta, Wyspiańskiego, Sielanka, Libelta, Szwalbego, Krasińskiego, Markwarta, Gimnazjalna, Plac Wolności, Reja, Skargi, 3-ego Maja, Moczyńskiego, Konarskiego, 19 III 1981, Parkowa, Piotrowskiego, Jagiellońska (od nr 1 do Ogińskiego  strona nieparzysta), Gdańska (od nr 1 do Kamiennej), Kasprowicza, Weyssenchoffa, Plac Weyssenchoffa, Mickiewicza.

25.07. i 22.08. – ulice: Kościuszki, Chocimska, Chrobrego, Cieszkowskiego,  Pomorska, Kaszubska, Kwiatowa,  Świecka, Racławicka, Ogrodowa, Rycerska, Zygmunta Augusta, Sowińskiego, Żółkiewskiego, Bocianowo, Hetmańska, Sienkiewicza, Mazowiecka, Jana III Sobieskiego, Fredry, Staszica, Warszawska, Unii Lubelskiej, Rejtana, Dworcowa, Kr. Jadwigi(od nr 16 do końca), Śniadeckich, Ślusarska, Matejki, Lipowa, Marcinkowskiego, Bulwary, Zduny, Podolska, Warmińskiego, Obrońców Bydgoszczy, Drukarska, Wileńska, Plac Pistowski, Plac Zbawiciela.

26.07. i 23.08.  – ulice: Focha, Dolina, Batorego,  Tamka, Mennica, Św. Trócy, Kordeckiego, Plac Poznański, Chwytowo, Poznańska, Grudziądzka, Czartoryskiego, Krótka, Podgórna, Wełniany Rynek, Rybi Rynek, Długa, Ku Młynom, Przyrzecze, Farna, Niedźwiedzia, Stary Rynek, Jezuicka, Pod Blankami, Trybunalska, Przesmyk, Malczewskiego, Grodzka, Mostowa, Zaułek, Jana Kazimierza, Nowy Rynek, Wały Jagiellońskie, Magdzińskiego, Podwale, Jatki, Plac Kościeleckich, Przy Zamczysku, Zbożowy Rynek, Bernardyńska, Św. Floriana, Urocza, Rumińskiego, Jagiellońska (od 2 do nr 94  numery parzyste), Krakowska, Pocztowa, Stary Port, Lubeckiego, Kręta.

 

SEKTOR V

5.07., 2.08. i 30.08.  – ulice: Certowa, Delfinowa, Dorszowa, Głębinowa, Homarowa, Jesiotrowa, Karasiowa, Karpia, Kawiorowa, Kiełbikowa, Kotwicowa, Krabowa, Lagunowa, Leszczowa, Linowa, Małżowa, Masztowa, Mieczykowa, Miętusowa, Morszczukowa, Muszlowa, Oceaniczna, Okoniowa, Ostrygowa, Planktonowa, Płociowa, Pokładowa, Pstrągowa, Rekinowa, Sandaczowa, Sardynkowa, Sieciowa, Sielawowa, Spławikowa, Szczupakowa, Sztormowa, Tranowa, Trociowa, Wędkarska, Węgorzowa, Wielorybia, Więcierzowa, Wyspowa. Amurowa, Boleniowa, Ciernikowa, Halibutowa, Jazgarzowa, Jeziorna, Karmazynowa, Kawiorowa, Kilowa, Kleniowa, Kutrowa, Lipieniowa, Łososiowa, Łowiskowa, Mrotecka, Piskorzowa, Przewoźników, Przyczółek, Przystaniowa, Rekinowa, Sazanowa, Skalarowa, Sumowa, Szuwarowa, Tatarakowa, Trzcinowa, Uklejowa, Zatokowa.

12.07., i 9.08. – ulice: Albatrosowa, Biedronkowa, Gawronia, Kogucia, Kolbego, Kormoranów, Kukułcza, Motylowa, Rudzikowa, Sarnia, Sępia, Szpakowa, Waleniowa, Wiewiórcza, Ziębia, Zimorodkowa. Cietrzewia, Czyżykowa, Drozdów, Gęsia, Grunwaldzka (232-277), Indycza, Kacza, Kanarkowa, Kraskowa, Kruszyńska, Łąbędzie, Mewia, Platynowa, Ptasia, Puszczykowa, Skowronków, Strusia, Szczygla, Złota. Bażancia, Borsucza, Czapla, Dzięciołowa, Gawronia, Głuszcowa, Grunwaldzka 211 – 279, Ibisowa, Jarząbkowa, Kolibrowa, Krańcowa, Krogulcza, Kruszyńska, Motylowa, Papuzia, Pelikanowa, Planktonowa, Podmiejska, Przepiórcza, Sepia, Skosna, Sowia, Szpakowa, Tukanowa, Wronia, Ołowiana, Spiżowa, Niklowa, Kobaltowa, Miedziana.

 

SEKTOR VI

BŁONIE

26.07. i 23.08 – ulice: 11 Dywizjonu Artylerii Konnej, 16 Pułku Ułanów Wlkp. (nr 2a, 4, 6, 8), Abrahama, Broniewskiego, Dmowskiego, Gałczyńskiego, Kasprzaka, Korczaka, Koszarowa, Ks. Schulza, Morcinka, Okrzei, Połtyna, Seminaryjna, Stawowa (nr od 2 do końca), Szubińska (nr parzyste od 2 do 32), Waryńskiego, Wysoka

12.07. i 9.08. – ulice: Drzymały, Ostroroga, Na Wzgórzu, Szwoleżerów

MIEDZYŃ – PRĄDY

26.07 i 23.08 ulice: Agatowa, Akacjowa, Błękitna, Borowikowa, Bratkowa, Cedrowa, Cytrusowa, Czeremcha, Czorsztyńska, Daglezjowa, Daktylowa, Diamentowa, Fiołkowa, Grzybowa, Hebanowa, Iglasta, Irysowa, Jałowcowa, Kalinowa, Konwaliowa, Koszykowa, Koźlakowa, Krokusowa, Kurkowa, Łochowska (nr nieparzyste), Maciaszka (nr nieparzyste od 51 do 153), Maciaszka (nr parzyste od 38 do 140), Mahoniowa, Malachitowa, Morelowa, Muchomorowa, Nakielska (nr nieparzyste od 227C do 361), Nefrytowa, Olszówkowa, Orzechowa, Owocowa, Palisandrowa, Pieczarkowa, Podnóże (nr nieparzyste od 17 do 43), Podnóże (nr parzyste od 40 do 52), Porzeczkowa, Rubinowa, Rydzowa, Sosnowa, Szmaragdowa, Tańskich, Tragerów, Wierzbowa, Wiklinowa, Wiśniowa, Żubrowa, Żurawinowa, Żyzna, Bartnicza, Białobłocka, Bluszczowa, Borówkowa, Botaniczna, Brzoskwiniowa, Chlebowa, Chłopska, Czereśniowa, Dożynkowa, Glebowa, Gminna, Górna, Gromadzka, Hrubieszowska, Jagodowa, Jeżynowa, Kłosowa, Kokosowa, Krzywa, Leszczyna, Liściasta, Ludowa, Maciaszka (nr nieparzyste od 1 do 49), Maciaszka (nr parzyste od 2 do 36), Makowa, Malinowa, Miodowa, Na Uboczu, Nakielska (nr nieparzyste od 155 do 227B), Orawska, Orna, Osada, Pagórek, Paprocia, Pasieczna, Pijarów, Podnóże (nr nieparzyste od 1 – 15) Podnóże (nr parzyste od 2 do 34), Poziomkowa, Przyleśna, Pszczelna, Rzepakowa, Sąsiedzka, Sierpowa, Siewna, Szczytowa, Trentowskiego, Truskawkowa, Warzywna, Widok, Wieśniacza, Woskowa, Zamiejska, Zapłotek, Zasobna, Żniwna, Żytnia

12.07. i 9.08. – ulice: Biłgorajska, Biskupińska, Bronikowskiego, Brzezińska, Candera, Chorzowska, Cieplicka, Czochralskiego, Dęblińska, Domaniewskiego, Dorpacka, Gliwicka, Głogowska, Grajewska, Grójecka, Janowiecka, Jarosławska, Jeleniogórska, Jesienna,Jędrzejowska, Kartuska, Katowicka, Kościerska, Kowieńska, Krośnieńska, Krotoszyńska, Kwidzyńska, Legnicka, Letnia, Lisia, Łochowska (nr parzyste), Maciejowicka, Miedzyńska, Młynarska, Modlińska, Nakielska (nr parzyste od 168 do 268), Notecka, Ociepki, Oleśnicka, Oświęcimska, Pilska, Planty, Plażowa, Polanicka, Potulicka, Prądy, Przedwiośnie, Przemyska, Pszczyńska, Radomska, Ryska, Rzeszowska, Sanocka, Sicieńska, Spacerowa (nr nieparzyste od 1 do 147), Strzegowska, Suwalska, Sztumska, Ślesińska, Świdnicka, Tallińska Tarnowska, Tczewska, Trawnik, Wałbrzyska, Wejherowska, Wiosenna, Wojnowska Wolińska, Zgorzelecka, Żywiecka.

OSIEDLE WILCZAK JARY – 12.07. i 9.08

 

SEKTOR VII

OSIEDLE SZWEDEROWO

19.07. i 17.08.  – ulice: Aleje Jana Pawła II (strona parzysta), Bielicka (od Leszczyńskiego do Solskiego), Bocheńskiego, Brodzińskiego, Brzozowa, Chołoniewskiego (od Solskiego do Konopnickiej), Gładka, Goszczyńskiego, Horodelska, Jesionowa, Konopnickiej, Leszczyńskiego (od Ugory do Solskiego), Lwowska, Orzeszkowej, Prosta, Przy Lotnisku, Pusta, Rynarzewska, Sadowskiego, Skorupki (od Orlej do Solskiego), Solskiego (Strona nieparzysta), Stefańskiego, Zana, Wczasowa, Zaleskiego, Zapolskiej, Ziemska.

2.07., 30.07 i 27.08. – ulice: Chołoniewskiego (od Sierocej do Solskiego), J.H. Dąbrowskiego, Filarecka, Konopna, Kossaka (od Stromej do Pięknej), Kruczkowskiego, Kujawska (strona parzysta), Lenartowicza, Mariacka, Na Wzgórze Dąbrowskiego, Norweska, Nowa, Nowodworska, Orla, Piękna (strona nieparzysta), Podgórna, Podhalańska, Rogali, Sieroca, Solskiego (strona parzysta), Stroma, Szwedzka, Terasy, Traugutta, Ugory, Wiatrakowa, Żuławy.

 OSIEDLE GÓRZYSKOWO

16.07. i 13.08. – ulice: Biedaszkowo, Bielicka (nr parzyste od 24 do Końca, nr nieparzyste od 35 do końca), Brandta, Ciechocińska, Czackiego, Gackowskiego, Gersona, Górzyskowo, Grobla, Halicka, Inowrocławska, Leszczyńskiego (nr parzyste od 100 do 150, nr nieparzyste od 97 do 129), Mylna, Skorupki (nr od 70 do końca), Skrajna, Sokołów Bydgoskich, Ustrzycka

 26.07. i 23.08. – ulice: Fałata, Gnieźnieńska, Gołębia, Ikara, Jaskółcza, Kcyńska, Konopczyńskiego, Kossaka (nr nieparzyste od 25 do 113, nr parzyste od 28 do 80), Krucza, Łabiszyńska, Orłowskiego, Pawia, Piękna (nr parzyste), Potockiego, Strzelecka, Szubińska (numery nieparzyste), Żwirki i Wigury

 

SEKTOR VIII

 WYŻYNY

26.07. i 23.08. – ulice: Boya-Żeleńskiego, Komuny Paryskiej, Magnuszewska, Niziny, Przyjazna, Węgierska, Wiosny Ludów

23.07. i 20.08. – ulice: Augustowska, Białogardzka, Białostocka, Bławatkowa, Bohaterów Kragujewca, Bytowska, Chabrowa, Człuchowska, Dunikowskiego, Gorzowska, Jelenia, Kąkolowa, Kozala, Łomżyńska, Modrakowa, Popiełuszki, Rumiankowa, Rysia, Sasankowa, Szara, Szpitalna (numery parzyste), Zajęcza, Złotowska

19.07. i 17.08. – ulice: Aleje Jana Pawła II (nr nieparzyste od 1 do 113), Bełzy (numery parzyste), Ceynowy, Falista, Grzymały-Siedleckiego, Jar Czynu Społecznego, Ku Wiatrakom, Kubusia Puchatka, Nałkowskiej, Nowowiejskiego, Ogrody, Staffa, Synów Pułku, Wojska Polskiego (nr parzyste od 12 do 20, nr nieparzyste od 17 do 19), Zdobywców Wału Pomorskiego

GLINKI-RUPIENICA odbiór 26.07. i 23.08.

WZGÓRZE WOLNOŚCIodbiór – 9.07. i 6.08.

 

SEKTOR IX

2.07., 30.07. i 27.08  – ulice: Architektów, Betoniarzy, Ciesielska, Dekarzy, Łukasiewicza, Kapuściska, K. K. Baczyńskiego, Laboratoryjna, Monterów, Murarzy, Sandomierska, S. Noakowskiego, Stolarska, Szarych Szeregów, Techników, Wojska Polskiego Do Nr 64, 15 Dywizji Piechoty Wlkp., 62 Pułku Piechoty Wlkp., Al. Planu 6-Letniego, Bbon, Boh. Westerplatte, Częstochowska, Generalska, Glinki Nr 147, Kliniczna, Kombatantów, Ks. Prałata R. Biniaka, Majora Dobrzańskiego, Przodowników Pracy, Solna, Szpitalna, Zdrowotna, Walecznych, Śliwińskiego, Boh. Westerplatte, Walecznych

9.07. i 6.08.  – ulice: Cienista, Filmowa, Koralowa, Łuczniczki, Miła, Nastrojowa, Perłowa, Radosna, Smętna, Spokojna, Toruńska od Nr 101 do 300, Wesoła, Wł. Bełzy, Zacisze Chemiczna, Energetyczna, Hutnicza, Łęgnowska, Otorowska, Plątnowska, Prądocińska, Przyłubska, Toruńska od 300 do Końca, Wypaleniska.

16.07. i 13.08. – ulice: Mokra, Nowotoruńska, Okólna, Pionierów, Spółdzielcza, Świetlicowa, Zakole, Żółwińska, Budowlana, Buska, Chęcińska, Kielecka, Miechowska, Objazdowa, Olkuska, Pińczowska, Rolna, Równa, Sadowa, Smoleńska, Spadzista, Strumykowa, Zimna, Żurawia, Żwirowa.

Obsługę poszczególnych sektorów zapewniają:

Sektory II, III, IV, V
REMONDIS Bydgoszcz Sp. z o.o.,
tel. 52 342 19 93 lub 52 342 74 40

Sektory VI, VII i VIII
Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o. o.,
tel. 52 522 22 88 lub 609 669 941

Sektor I i IX
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Corimp Sp. z o.o.,
tel. 52 320 81 85

 

Jednocześnie informujemy, że Mieszkańcy Bydgoszczy mogą bezpłatnie oddać odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Do PSZOK przyjmowane są bezpłatnie odpady powstające w gospodarstwach domowych:
odpady zielone,
chemikalia,
leki
zużyte baterie i akumulatory,
zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny,
meble i inne odpady wielkogabarytowe,
odpady budowlane i rozbiórkowe,
zużyte opony powstające w gospodarstwach domowych, pochodzących z pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 ton. 

Odpady są przyjmowane od mieszkańców z terenu Miasta Bydgoszczy. Oddający odpady do PSZOK ma obowiązek ich rozładunku i umieszczenia w miejscach i w sposób wskazany przez obsługę PSZOK lub znaki informacyjne.

PSZOK – czynne są codziennie od 8:00 do 20:00, z wyłączeniem niedziel i dni świątecznych

Adresy PSZOK:

  1. Ołowiana 43 – tel. 52 506 59 23,
  2. Jasiniecka 7a – tel. 52 506 59 24.
  3. Inwalidów 15 – tel. 52 506 59 25