Serdecznie zapraszamy do udziału w  II Bydgoskich Dni Energii „Przesiądź się na czystą energię” i  XXV Forum Ochrony Środowiska „Niskoemisyjna Bydgoszcz” organizowanych przez Miasto Bydgoszcz, w dniu 2 czerwca 2017 r. .

W ramach  Bydgoskich Dni Energii przewidziano prezentacje bydgoskich szkół, kształcących w zawodach związanych z Odnawialnymi Źródłami Energii (OZE)/poprawą efektywności energetycznej oraz prezentacje stoisk Firm związanych z branżą OZE (wystawcy związani z pojazdami elektrycznymi, instalacjami fotowoltaicznymi, solarnymi, pomp ciepła, atrakcje dla najmłodszych itp.). Szczegółowy program  II Bydgoskich Dni Energii „Przesiądź się na czystą energię” już niebawem.

W ramach  Bydgoskich Dni Energii, przewidziano Konkurs Uwolnij energię” 2. edycja, skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, polegający na przygotowaniu makiety/prototypu, najlepiej z udziałem urządzeń i mechanizmów, które funkcjonują dzięki odnawialnym źródłom energii. Makieta/prototyp dotyczyć ma szeroko pojętej tematyki elektromobilności i odnawialnych źródeł energii, promocji idei i wizji przyszłości opartej o „czyste” źródła energii. Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy w załączeniu. Dla Zwycięzców przewidziano ciekawe nagrody.

Do pobrania:

1. Regulamin ,,Uwolnij energie” – 2 edycja

2. FORMULARZ ZGŁOSZENIA – KONKURS_II_edycja

3. Bydgoskie Dni Energii – formularz do zgłoszenia dla wystawców

4. Plakat II Bydgoskich Dni Energii

Galeria zdjęć z II Bydgoskich Dni Energii