Odbiory choinek

Odbiory choinek

Biuro Zarządzania Gospodarką Odpadami Komunalnymi uprzejmie informuje, że odbiór choinek od mieszkańców będzie realizowany w terminach wywozu odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

 

SEKTOR I

REJON I – Stary Fordon, Nad Wisłą – odbiór odpadów 12.01 i 9.02.2017 r.

2 Października, Altanowa, Bursztynowa, Celna, Cierpicka, Gen.L.Okulickiego, J.Chełmońskiego, Kameralna, Kapeluszników, Komisji Edukacji, Narodowej, Kryształowa, Lądowa, Mariampolska, Obrońców Helu, Osielska, Pielęgniarska, Przełomowa, Rybaki, W.Siemaszkowej, Zwierzyniecka, Żeromskiego, Armii Ludowej,  Cechowa, Dorodna, Garczyńskiego, Gen.J.Dowbor-Muśnickiego, Gen.S.Grota-Roweckiego, Gen.S.Taczaka, Gen.W.Sikorskiego, J.Styki, J.Wojciechowskiego, K. Boruckiego, Ks.J.Szydzika, M.Ryńskiego, Ordynacka, Piłsudskiego, Powstania Styczniowego, Swobodna, Z. Przesmyckiego.

 

REJON II – odbiór odpadów 19.01 i 16.02.2017 r.

Alpejska, Bieszczadzka, Bł.W.Kadłubka, B.Orlińskiego, Galla Anonima, Gorczańska, Janka Z Czarnkowa, M.Kromera, Podgórze, Sudecka, Świętokrzyska, Tatrzańska, T.Kotarbińskiego, B.Czecha, Ciasna, Czarlińskich, Gopr, H.Derdowskiego, Janosika, Jarużyńska, Juhasów, Klimka Bachledy, Lawinowa, M.Zaruskiego, Osiedlowa, Pelplińska, Pod Reglami, P.Palińskiego, Sabały, Salezjańska, Samotna, S.Witkiewicza, Śnieżna, Taterników, T.Chałubińskiego, Wolna, W.Roja, Wybudowanie, Wyzwolenia, Zbójnicka.

 

REJON III – odbiór odpadów – 26.01 i 23.02.2017 r.

Ametystowa, Azbestowa, B.Wardyńskiego, Dworzec, Fordońska, Kwarcowa, Magazynowa, Mieszka I, Nad Wisłą, Opałowa, Podłużna, Produkcyjna, Przy Tartaku, R.Pałubickiego, Szafirowa, Szybowcowa, Transportowa, Wita Stwosza, W.Wróblewskiego, Wyszogrodzka, Z.Kuligowskiego, Bydgoska, Filomatów, Góralska, J.Korzeniowskiego, K.Krygera, Mączna, Nawigacyjna, Patrolowa, Piastowa, Piekary, Przy Bożnicy, Rakowa, Rynek, Saska, Sielska, Szkolna, Targowisko, Topazowa, W.Warneńczyka, Zakładowa.

 

REJON III – dla posesji z utrudnionym dojazdem – 28.01 i 25.02.2017 r.

Brzegowa 37,  Kwietniowa, Majowa, Świętokrzyska 34,Wyzwolenia Od Nr 135.

 

REJON IV – odbiór odpadów – 5.01 i 2.02.2017 r.

Braci Bażanckich, Gen.J.Hallera, Gen. W.Andersa, Geodetów, Gryfa Pomorskiego, H.Stabrowskiej, L.Posłusznego, N.Gieryna, Pienińska, S. Tuchołkowej, Brzegowa, F. Kiedrowskiego, Gen. Bora-Komorowskiego, Gen. W. Bortnowskiego, Zofińska

 

SEKTOR II

OSIEDLE BYDGOSZCZ WSCHÓD, SIERNIECZEK, BRDYUJŚCIE – odbiór odpadów – 4.01 i 1.02.2017 r

Lewińskiego,  Fordońska (od Łęczyckiej do Brzechwy) , Harcerska, Iławska, Inwalidów (bez numeru 51), Kapitańska, Skandynawska, Kapliczna, Kamienna,  Kazimierza Wielkiego, Konduktorska, Maratońska, Oksywska, Oliwska, Płońska, Pod Wiaduktem, Pruszkowska,  Sochaczewska, Sygnałowa, Weteranów, Wyścigowa, Żyrardowska, Więcka, Boczna, Brodnicka, Działdowska, Fabryczna, Jabłonowska, Jasiniecka, Kampinoska, Łęczycka (bez numeru 8), Łowicka, Rejewskiego, Odrzańska, Pilicka, Inflancka, Regatowa, Sierpecka, Składowa, Startowa, Ścieżka, Towarowa(bez numeru 36), Wioślarska, Wiślana Szajnochy, Przemysłowa (bez Przemysłowej 8), Osiedle Rzemieślnicze, Portowa, Witebska, Wschodnia, Wyszogrodzka, Niewiteckiego, Dźwigowa, Kaliskiego, Sporna, Sucha, Traktorzystów, Włościańska, Przemysłowa 8, Towarowa 36, Łęczycka 8, Inwalidów 51.

 

OSIEDLE NOWY FORDON – odbiór odpadów 30.01. i 27.02.2017 r.

Akademicka, Andersa, Andersena, Brzechwy, Biernackiego, Zurna, Szelburg- Zarembiny, Gawędy, Gościnna, Szancera,  Wierzejewskiego, Porazińskiej, Powalisza, Rodzinna, Szczęśliwa, Witosa, Rzeźniackiego, Jędruszka,Bartłomieja z Bydgoszczy, Chrzanowskiego, Nieduszyńskiego, Piechockiego, Stamma, Kulpińskiego, Daszyńskiego, Frydrychowicza, Schreibera, Gołębiewskiego, Jasiniecka, Szumana, Brzóski, Trybowskiego, Rydygiera, Rejewskiego, Matki Teresy z Kalkuty, Wańkowicza, Czerskiego, Grobelskiego, Połukarda, Wielicza, Grussa, Monte Cassino, Langego, Pawła z Łęczycy, Wiszniewskiego, Pod Skarpą, Chłodzińskiego, Kaczmarczyka Brzęczkowskiego, Tychoniewicza, Ciszewskiego, Majtkowskiego, Suczyńska, Sybiraków, Kocerki, Drygałowej, Gordona, Frydrycha, Żemojtela, Kulmatyckiego,  Korfantego, Staszewskiego.

 

OSIEDLE NOWY FORDON odbiór odpadów 31.01. i 28.02.2017 r.

Albrychta, Berlinga, Bielawskiego,Duracza Fiedlera ,Gierczak,   Kwiatkowskiego,  Mielczarskiego,  Prejsa, Sosnowskiego, Licznerskiego, Nowickiego, Kleeberga,  Rataja, Łabendzińskiego, Skarżyńskiego,Sucharskiego, Tałdykina, Teski,Thomme, Przyjaciół, Roentgena, Romanowskiej, Rupniewskiego, Bołtucia, Bydgoskich Olimpijczyków, Duboisa, Igrzyskowa, Kleina, Strzeleckiego, Konfederatów Barskich, Piórka, Piwnika Ponurego,  Łochowskiego, Szlakowa, Twardzickiego, Krysiewiczowej, Lehmana.

 

SEKTOR III 

OSIEDLE BARTODZIEJE – odbiór odpadów – 7.01. i 3.02.2017 r.

Bałtycka (od nr 43), Bałtycka 27-29,  Bartosza Głowackiego, Granitowa, Gajowa 94,  Kijowska(bez numerów 65A , 67), Kostrzyńska, Lansjerów, Połczyńska, Powstańcow Wielkoposkich, Żmudzka, Bałtycka (do nr 43), Cegielniana, Ceramiczna, Gajowa(bez numerów 94,95,98,97), Huculska, Lęborska, Pułaskiego, Kozacka, Polanka, Redłowska, Drawska 4, Fordońska 57, 59,   Rondo Skrzetuskie,  Sobieszewska, Sopocka, Swarzewska, Drawska 4A,  Pałucka,  Żmudzka 74/1, Wyszyńskiego 23,25,29, Uskok, Uznamska, Wyszyńskiego (pozostałe do nr 38), Fordońska, Helska, Gajowa 95,98,97, M.C Skłodowskiej, Głowackiego 17, 28, 30, Gdyńska, Jagiellońska, Kijowska (numery 65A,67),  Pestalozziego, Rondo Fordońskie, Skwer Ludwika Zamenhofa,  Kołobrzeska, Kosynierów, Koszalińska, Mała, Morska, Ściegiennego, Pucka, Żabia, Braniewska, Mazurska, Fordońska 45, Darłowska, Drawska (bez numeru 4a, 4), Fromborska.

 

OSIEDLE LEŚNE – odbiór odpadów – 5.01 i 2.02.2017 r.

Powstania Listopadowego, Powstańców Warszawy, Skromna, Grabowa 5, 11 Listopada, Bukowa, Cisowa, Czerkaska, Dębowa, Kaliska 1 , Jarzębinowa,  Kasztanowa, Topolowa, Modrzewiowa, Małachowskiego, Świerkowa, Gdańska 208, 210   Wyszyńskiego (od nr 44), Żołnierska, Park Z. Załuskiego, Skwer Inwalidów Wojennych, Sułkowskiego 30, 32, Grabowa, Jaworowa, Jodłowa, 11 listopada 5, Dębowa 3,  Sądecka, Zamczysko, Dukielska, Izerska, Roztoczańska, Bielska, Wieluńska, Lubuska, Cedyńska, Armii Krajowej, Błędowska, Artyleryjska, Bystrzycka, Dąbska, Dżokejowa, Gdańska, Hipiczna, Jeździecka, Konna, Kłodzka, Leśna, Mrągowska, Podchorążych, Podkowa, Rekreacyjna, Rymarska, Siodlowa, Strzemienna, Zaświat, Lelewela, Dwernickiego, Sułkowskiego, Kaliska.

 

OSIEDLE  JACHCICEodbiór odpadów9.01 i 6.02.2017 r.

Kmicica, Rakietowa, Kosmonautów, Księcia Witolda, Saperów (28, 70, 72, 88, 92, 110, 112, 114, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 134, 136, 138, 170, 172, 180, 190, 192, 194),  Leszka Białego, Partyzantów, Grenadierów, Batalionów Chłopskich, Czołgistów, Zagłoby, Zawiszy Czarnego, Średnia, Poprzeczna 5A, Zakątek 23A, Gwardzistów, Jachtowa, Jednostronna, Bema, Kanonierów, Komandosów,Kąpielowa, Kolejarska, Krzemieniecka, Ludwikowo, Rotmistrza Pileckiego,  Niecała (bez numeru 23), Okrężna, Olsztyńska, Poligonowa, Poprzeczna, Saperów 89,   Półwiejska, Racjonalizatorów, Rynkowska, Saperów (bez numeru 89), Spadochroniarzy, Starogardzka, Szyperska, Zakątek, Zamknięta, Niecała 23, Żeglarska.

 

SEKTOR IV

OSIEDLE BIELAWY – 3 trasy

Cicha, Kilińskiego, Lelewela, Mierosławskiego, Kozietulskiego, Litewska, Płocka, Wawrzyniaka, Poniatowskiego, Chodkiewicza, (od Sułkowskiego do końca), Powst. Śląskich, Wybickiego, Powst. Wielkopolskich, Plater, Jastrzębia, Jurasza, Sułkowskiego, Ogińskiego, Sportowa, Berwińskiego, (prawa strona), Chopina, Moniuszki, Skłodowskiej(od NR 1 do Jurasza), Romańskiego, Wyczółkowskiego, Karłowicz, Kurpińskiego, Łużycka, Kolberga, Jagiellońska (od Ogińskiego do Łużyckiej jezdnia północna numery nieparzyste) odbiór odpadów – 10.01 i 7.02.2017 r.

Chodkiewicza (od nr 1 do Sułkowskiego), 20 stycznia, Zamoyskiego, Paderewskiego, Niemcewicza, Wierzbickiego,  Powst Wielkopolskich (od nr 1 do Ogińskiego), Al.. Ossolińskich, Słowackiego, Kopernika, Asnyka, Szymanowskiego, Berwińskiego (strona zachodnia), Kołłątaja, Reymonta, Wyspiańskiego, Sielanka, Libelta, Szwalbego, Krasińskiego, Markwarta, Gimnazjalna, Plac Wolności, Reja, Skargi, 3-ego Maja, Moczyńskiego, Konarskiego, 19 III 1981, Parkowa, Piotrowskiego, Jagiellońska (od nr 1 do Ogińskiego jezdnia północna strona nieparzysta), Gdańska (od nr 1 do Kamiennej), Kasprowicza, Weyssenchoffa, Plac Weyssenchoffa, Mickiewicza – odbiór odpadów – 11.01 i 8.02.2017 r.

Focha, Tamka, Mennica, Św. Trócy, Kordeckiego, Plac Poznański, Chwytowo, Poznańska, Grudziądzka, Czartoryskiego, Krótka, Podgórna, Wełniany Rynek, Rybi Rynek,  Długa, Ku Młynom, Przyrzecze, Farna, Niedźwiedzia, Stary Rynek, Jezuicka, Pod Blankami, Trybunalska, Przesmyk, Malczewskiego, Grodzka, Mostowa, Zaułek, Jana Kazimierza, Nowy Rynek, Wały Jagiellońskie, Magdzińskiego, Podwale, Jatki, Plac Kościeleckich, Przy Zamczysku, Zbożowy Rynek, Bernardyńska, Św. Floriana, Urocza, Rumińskiego, Jagiellońska (od 2 do nr 94 jezdnia południowa numery parzyste), Krakowska, Pocztowa, Stary Port, Lubeckiego, Kręta – odbiór odpadów – 13.01 i 10.02.2017 r.

 

OSIEDLE BOCIANOWO, ŚRÓDMIEŚCIE, STARE MIASTO – 3 trasy

Chodkiewicza (od nr 1 do Sułkowskiego), 20 stycznia, Zamoyskiego, Paderewskiego, Niemcewicza, Wierzbickiego,  Powst Wielkopolskich (od nr 1 do Ogińskiego), Al.. Ossolińskich, Słowackiego, Kopernika, Asnyka, Szymanowskiego, Berwińskiego (strona zachodnia), Kołłątaja, Reymonta, Wyspiańskiego, Sielanka, Libelta, Szwalbego, Krasińskiego, Markwarta, Gimnazjalna, Plac Wolności, Reja, Skargi, 3-ego Maja, Moczyńskiego, Konarskiego, 19 III 1981, Parkowa, Piotrowskiego, Jagiellońska (od nr 1 do Ogińskiego jezdnia północna strona nieparzysta), Gdańska (od nr 1 do Kamiennej), Kasprowicza, Weyssenchoffa, Plac Weyssenchoffa, Mickiewicza odbiór odpadów – 11.01 i 8.02.2017 r.

Kościuszki, Chocimska, Chrobrego, Cieszkowskiego,  Pomorska, Kaszubska, Kwiatowa,  Świecka, Racławicka, Ogrodowa, Rycerska, Zygmunta Augusta, Sowińskiego, Żółkiewskiego, Bocianowo, Hetmańska, Sienkiewicza, Mazowiecka, Jana III Sobieskiego, Fredry, Staszica, Warszawska, Unii Lubelskiej, Rejtana, Dworcowa, Kr. Jadwigi(od nr 16 do końca), Śniadeckich, Ślusarska, Matejki, Lipowa, Marcinkowskiego, Bulwary, Zduny, Podolska, Warmińskiego, Obrońców Bydgoszczy, Drukarska, Wileńska, Plac Pistowski, Plac Zbawiciela –  odbiór odpadów – 12.01 i 9.02.2017 r.

Focha, Dolina, Batorego,  Tamka, Mennica, Św. Trócy, Kordeckiego, Plac Poznański, Chwytowo, Poznańska, Grudziądzka, Czartoryskiego, Krótka, Podgórna, Wełniany Rynek, Rybi Rynek, Długa, Ku Młynom, Przyrzecze, Farna, Niedźwiedzia, Stary Rynek, Jezuicka, Pod Blankami, Trybunalska, Przesmyk, Malczewskiego, Grodzka, Mostowa, Zaułek, Jana Kazimierza, Nowy Rynek, Wały Jagiellońskie, Magdzińskiego, Podwale, Jatki, Plac Kościeleckich, Przy Zamczysku, Zbożowy Rynek, Bernardyńska, Św. Floriana, Urocza, Rumińskiego, Jagiellońska (od 2 do nr 94 jezdnia południowa numery parzyste), Krakowska, Pocztowa, Stary Port, Lubeckiego, Kręta –  odbiór odpadów – 13.01 i 10.02.2017 r.

 

SEKTOR V

OSIEDLE OKOLE  – odbiór odpadów – 19.01 i 16.02.2017 r.

Naruszewicza, Grottgera, Czarna Droga, Garbary, Kanałowa, Kącik,  Królowej Jadwigi, Jackowskiego, Focha, Nad Kanałem, Nowogrodzka, Staroszkolna, Łokietka , Wrocławska, Grunwaldzka (od nr 1 do Ronda Generała Maczka ), Kraszewskiego, Chełmińska, Graniczna, Siemiradzkiego, Jasna, Długosza, Młyńska, Nadrzeczna, Plac Chełmiński, Chełmińska, Śląska

 

OSIEDLE CZYŻKÓWKO odbiór odpadów – 18.01 i 15.02.2017 r.

Burzowa, Byszewska, Bysławska, Chojnicka, Chmielna, Chmurna, Deszczowa, Filtrowa, Gradowa, Jułgi,  Karolewska, Sychty, Lubawska, Łanowa, Łąkowa, Łubinowa, Lniana,  Łobżenicka,Piwna,  Pod Borem, Podniebna, Przejazd, Pszeniczna, Siedlecka,Świekatowska,Skarbiewska,  Śniegowa, Św. Antoniego z Padwy,Szczecińska, Wałdowska, Więcborska,  Wichrowa, Wdzycka, Wyrzyska, Żnińska, Polarna Grunwaldzka 206, Borowiacka , Bobrzańska,  Bruska, Charzykowska, Chełmżyńska, Orlicza, Karsińska, Kociewska, Koronowska, Krajeńska, Łebska, Mściwoja, Piaśnicka, Rzepeckiego, Sambora, Sępoleńska, Skarszewska, Szpęgawska, Szułczyńskiej, Świętopełka, Wiejska, Witosławy,  Zawodzie, Odonica, Buszkowska, Czarnkowska, Głucha, Gogolińska, Gostycyńska, Grunwaldzka (od Ronda Gen.  Maczka do numeru 208 i 231) , Gryczana, Jarmużowa, Jęczmienna,  Kórnicka, Kuczmy,  Lodowa, Lubostrońska, Łącka,Mleczna,  Nad Torem, Obornicka, Papiernicza, Rogalińska,  Trzeciewiecka, Urodzajna, Wągrowiecka, Wrzosowa

 

OSIEDLE FLISY – odbiór odpadów – 19.01 i 16.02.2017 r.

Śluzowa, Bronikowskiego, Kamińskiego, Elbląska, Czyste Pola,  Flisacka, Grunwaldzka (osiedle Flisy), Streicha, Mińska, Mławska, Okopowa, Plonowa, Studzienna, Wodna, Zachodnia, Zielona, Źródlana, Przy Parku.

 

OSIEDLE SMUKAŁA JANOWO OPŁAWIEC – odbiór odpadów 16.01. 13.02.2017 r.

Chełkowskiego,Hoppego (bez numeru 4,6),  Meysnera, Kasperowicza, Soboczyńskiego, Montowskiego, Janowska, Kajakowa, Kapryśna, Kolonijna, Opławiec 29-39a,  Krynicka,Kudowska,  Kuracyjna, Letniskowa,Olimpijska, Opławiec (bez numeru 29-39a), Hoppego 4,6,  Boronia, Rajdowa, Relaksowa, Sanatoryjna, Szczawnicka, Tryszczyńska, Turystyczna, Wycieczkowa, Wypoczynkowa, Zdrojowa, Agrestowa, Azaliowa, Bananowa, Berberysowa, Biwakowa, Baranowskiego,Figowa,  Goździkowa, Kaktusowa, Laurowa, Magnoliowa, Migdalowa, Palmowa, Rajska, Smukalska, Tulipanowa.

 

OSIEDLE PIASKI – odbiór odpadów 17.01. i 14.02.2017 r.

Bartoszcze, Hoffmanna, Cekcyńska, Drzycimska, Gościeradzka, Jeżewska, Mąkowarska, Niewieścińska,Obrońców Tobruku,  Piaski, Runowska, Serocka, Smukalska, Wąwelska, Zbrachlińska, Żołędowska, Błądzimska, Błotna, Borzenkowska, Komierowska, Korzenna, Kotomierska, Szamarzewskiego, Kuźnicka, Laskowicka, Mochelska, Myślęcińska,Obozowa,  Przechowska, Rytelska, Smetowska, Terespolska, Unisławska.

 

OSIEDLE OSOWA GÓRA – odbiór odpadów 20.01 17.02.2017 r.

Albatrosowa, Biedronkowa, Boleniowa, Borsucza, Dzięciołowa, Głuszcowa, Jarząbkowa, Jeziorna, Kiełbikowa, Kilowa, Kogucia, Kormoranów, Kukułcza, Kutrowa, Linowa, Łososiowa, Łowiskowa, Mieczykowa, Miętusowa, Motylowa, Mrotecka, Papuzia, Perkozowa, Przewoźników, Przyczółek, Przystaniowa, Rudzikowa, Sardynkowa, Sępia, Sielawowa, Sumowa, Szpakowa, Św. Maksymiliana Kolbe, Tatarakowa, Waleniowa, Wiewiórcza, Woziwody, Zalew,  Zatokowa, Zimorodkowa, Grunwaldzka 240, Bażancia, Cietrzewia, Czapla, Czyżykowa, Drozdów, Gęsia, Ibisowa, Indycza, Kacza, Kanarkowa, Kobaltowa, Krańcowa, Kraskowa, Kruszyńska, Krogulcza,  Łabędzia, Mewia, Miedziana, Niklowa, Ołowiana, Pelikanowa, Platynowa, Pingwinowa, Przejście, Przepiórcza, Ptasia, Puszczykowa, Skośna, Skowronków, Sowia, Spiżowa, Srebrna, Stalowa, Strusia, Szczygla, Tukanowa, Złota, Wróblowa, Certowa, Delfinowa, Dorszowa, Homarowa, Jesiotrowa, Karasiowa, Karpia, Krabowa, Leszczowa, Małżowa, Morszczukowa, Muszlowa, Okoniowa, Ostrygowa, Perlicza,  Planktonowa, Płociowa, Podmiejska, Pstrągowa, Sandaczowa, Sazanowa, Sieciowa, Słowicza, Szczupakowa, Trociowa, Wędkarska, Węgorzowa, Wielorybia , Więcierzowa, Amurowa, Ciernikowa, Głębinowa, Halibutowa, Jazgarzowa, Karmazynowa, Kawiorowa, Kleniowa, Kotwicowa, Lagunowa, Lipieniowa, Ławicka,  Masztowa, Oceaniczna, Piskorzowa, Pokładowa, Rekinowa, Sazanowa, Skalarowa, Spławikowa, Sztormowa, Szuwarowa, Tranowa, Trzcinowa, Tuńczykowa, Uklejowa, Wyspowa, Gawronia, Grunwaldzka, Kolibrowa, Mińska, Sarnia, Wiewiórcza 13,  Ziębia, Grunwaldzka 246, 248, 250, Dzięciołowa 33, Szpakowa 1, Grunwaldzka(od numeru 222 i 235 do końca), Wronia, Papuzia.

 

SEKTOR VI

OSIEDLE BŁONIE

11 Dywizjonu Artylerii Konnej, 16 Pułku Ułanów Wlkp. (Nr 2a, 4, 6, 8), Abrahama, Broniewskiego, Dmowskiego, Gałczyńskiego, Kasprzaka, Korczaka, Koszarowa, Ks. Schulza, Morcinka, Okrzei, Połtyna, Seminaryjna, Stawowa (Nr Od 2 Do Końca), Szubińska (Nr Parzyste Od 2 Do 32), Waryńskiego, Wysoka – odbiór odpadów 13.01 i 10.02.2017 r.

Drzymały, Ostroroga, Na Wzgórzu, Szwoleżerów – odbiór odpadów 27.01. i 24.01.2017 r.

 

OSIEDLE MIEDZYN PRĄDY, WILCZAK-JARY

Agatowa, Akacjowa, Błękitna, Borowikowa, Bratkowa, Cedrowa, Cytrusowa, Czeremcha, Czorsztyńska, Daglezjowa, Daktylowa, Diamentowa, Fiołkowa, Grzybowa, Hebanowa, Iglasta, Irysowa, Jałowcowa, Kalinowa, Konwaliowa, Koszykowa, Koźlakowa, Krokusowa, Kurkowa, Łochowska (nr nieparzyste), Maciaszka (nr nieparzyste od 51 do 151), Maciaszka (nr parzyste od 38 do 140), Mahoniowa, Malachitowa, Morelowa, Muchomorowa, Nakielska (nr nieparzyste od 227C do 361), Nefrytowa, Olszówkowa, Orzechowa, Owocowa, Palisandrowa, Pieczarkowa, Podnóże (nr nieparzyste od 17 do 43), Podnóże (nr parzyste od 40 do 52), Porzeczkowa, Rubinowa, Rydzowa, Sosnowa, Szmaragdowa, Tańskich, Tragerów, Wierzbowa, Wiklinowa, Wiśniowa, Żubrowa, Żurawinowa, Żyzna – odbiór odpadów – 13.01 i 10.02.2017 r.

Bartnicza, Białobłocka, Bluszczowa, Borówkowa, Botaniczna, Brzoskwiniowa, Chlebowa, Chłopska, Czereśniowa, Dożynkowa, Glebowa, Gminna, Górna, Gromadzka, Hrubieszowska, Jagodowa, Jeżynowa, Kłosowa, Kokosowa, Krzywa, Leszczyna, Liściasta, Ludowa, Maciaszka (nr nieparzyste od 1 do 49), Maciaszka (nr parzyste od 2 do 36),  Makowa, Malinowa, Miodowa, Na Uboczu, Nakielska (nr nieparzyste od 155 do 227B), Orawska, Orna, Osada, Pagórek, Paprocia, Pasieczna, Pijarów, Podnóże (nr nieparzyste od 1 – 15) Podnóże (nr parzyste od 2 do 34), Poziomkowa, Przyleśna, Pszczelna, Rzepakowa, Sąsiedzka, Sierpowa, Siewna, Szczytowa, Trentowskiego, Truskawkowa, Warzywna, Widok, Wieśniacza, Woskowa, Zamiejska, Zapłotek, Zasobna, Żniwna, Żytnia – odbiór odpadów – 13.01 i 10.02.2017 r.

Biłgorajska, Biskupińska, Bronikowskiego, Brzezińska, Candera, Chorzowska, Cieplicka, Czochralskiego, Dęblińska, Domaniewskiego, Gliwicka, Głogowska, Grajewska, Grójecka, Janowiecka, Jarosławska, Jeleniogórska, Jesienna,Jędrzejowska, Kartuska, Katowicka, Kościerska, Krośnieńska, Krotoszyńska, Kwidzyńska, Legnicka, Letnia, Lisia, Łochowska (nr parzyste), Maciejowicka, Miedzyńska, Młynarska, Modlińska, Nakielska (nr parzyste od 168 do 268), Notecka, Ociepki, Oleśnicka, Oświęcimska, Pilska, Planty, Plażowa, Polanicka, Potulicka, Prądy, Przedwiośnie, Przemyska, Pszczyńska, Radomska,  Rzeszowska, Sanocka, Sicieńska, Spacerowa (nr nieparzyste od 1 do 147), Strzegowska, Suwalska, Sztumska, Ślesińska, Świdnicka, Tarnowska, Tczewska, Trawnik, Wałbrzyska, Wejherowska, Wiosenna, Wolińska, Zgorzelecka, Żywiecka – odbiór odpadów – 27.01 i 24.02.2017 r.

 

SEKTOR VII

OSIEDLE SZWEDEROWO

Aleje Jana Pawła II (Strona Parzysta), Bielicka (Od Leszczyńskiego Do Solskiego), Bocheńskiego, Brodzińskiego, Brzozowa, Chołoniewskiego (Od Solskiego Do Konopnickiej), Gładka, Goszczyńskiego, Horodelska, Jesionowa, Konopnickiej, Leszczyńskiego (Od Ugory Do Solskiego), Lwowska, Orzeszkowej, Prosta, Przy Lotnisku, Pusta, Rynarzewska, Sadowskiego, Skorupki (Od Orlej Do Solskiego), Solskiego (Strona Nieparzysta), Stefańskiego, Zana, Wczasowa, Zaleskiego, Zapolskiej, Ziemska – odbiór odpadów – 5.01 i 2.02.2017r.

Chołoniewskiego (Od Sierocej Do Solskiego), J.H. Dąbrowskiego, Filarecka, Konopna, Kossaka (Od Stromej Do Pięknej), Kruczkowskiego, Kujawska (Strona Parzysta), Lenartowicza, Mariacka, Na Wzgórze Dąbrowskiego, Norweska, Nowa, Nowodworska, Orla, Piękna (Strona Nieparzysta), Podgórna, Podhalańska, Rogali, Sieroca, Solskiego (Strona Parzysta), Stroma, Szwedzka, Terasy, Traugutta, Ugory, Wiatrakowa, Żuławy – odbiór odpadów –  18.01 i 15.02.2017 r.

 

OSIEDLE GÓRZYSKOWO

Biedaszkowo, Bielicka (Od Solskiego Do Końca), Brandta, Ciechocińska, Czackiego, Gackowskiego, Gersona, Górzyskowo, Grobla, Halicka, Inowrocławska, Leszczyńskiego (Od Solskiego Do Inowrocławskiej), Mylna, Skorupki (Od Solskiego Do Inowrocławskiej), Skrajna, Sokołów Bydgoskich, Ustrzycka – odbiór odpadów – 4.01 i 1.02.2017 r.

Fałata, Gnieźnieńska, Gołębia, Ikara, Jaskółcza, Kcyńska, Konopczyńskiego, Kossaka (Od Pięknej Do Żwirki I Wigury), Krucza, Łabiszyńska, Orłowskiego, Pawia, Piękna (Strona Parzysta), Potockiego, Strzelecka, Szubińska (Strona Nieparzysta), Żwirki I Wigury – odbiór odpadów – 19.01 i 16.02.2017 r.

 

SEKTOR VIII

OSIEDLE WYŻYNY

Boya-Żeleńskiego, Komuny Paryskiej, Magnuszewska, Niziny, Przyjazna, Węgierska, Wiosny Ludów – odbiór odpadów – 12.01 i 9.02.2017 r.

Augustowska, Białogardzka, Białostocka, Bławatkowa, Bohaterów Kragujewca, Bytowska, Chabrowa, Człuchowska, Dunikowskiego, Gorzowska, Jelenia, Kąkolowa, Kozala, Łomżyńska, Modrakowa, Popiełuszki, Rumiankowa, Rysia, Sasankowa, Szara, Szpitalna (Numery Parzyste), Zajęcza, Złotowska – odbiór odpadów – 11.01 i 8.02.2017 r.

Aleje Jana Pawła II (Nr Nieparzyste Od 1 Do 113), Bełzy (Numery Parzyste), Ceynowy, Falista, Grzymały-Siedleckiego, Jar Czynu Społecznego, Ku Wiatrakom, Kubusia Puchatka, Nałkowskiej, Nowowiejskiego, Ogrody, Staffa, Synów Pułku, Wojska Polskiego (Nr Parzyste Od 12 Do 20, Nr Nieparzyste 0d 17 Do 19), Zdobywców Wału Pomorskiego – odbiór odpadów – 26.01 i 23.02.2017 r.

 

OSIEDLE WZGÓRZE WOLNOŚCI – odbiór odpadów – 25.01 i 22.02.2017 r.

Aleje Jana Pawła II (Nr Parzyste Od 2 Do 138), Babia Wieś, Bałkańska, Beskidzka, Biziela, Bośniacka, Bułgarska, Chorwacka, Czeska, Górzysta, Grzmota-Skotnickiego, Karpacka, Kujawska (Numery Nieparzyste), Morawska, Polna, Południowa, Serbska, Sieradzka, Słowiańska, Sokola, Toruńska, Tucholska, Ujejskiego, Ustronie, Wojska Polskiego (nr parzyste Od 2 Do 10, nr nieparzyste Od 1 Do 15), Żupy

 

OSIEDLE GLINKI-RUPIENICAodbiór odpadów – 12.01 i 9.02.2017 r.

Aleje Jana Pawła II (Nr Nieparzyste Od 115 Do 169), Aleksandrowska, Bagienna, Barcińska, Bogusławskiego, Brzeska, Cmentarna, Daleka, Dąbrowa, Dobrzyńska, Ducha Świętego, Emilianowska, Gajewskiego, Gąsawska, Glinki, Gniewkowska, Golubska, Goplańska, Janikowska, Jaracza, Jaśminowa, Kętrzyńska, Krecia, Lentza, Lidzbarska, Lipnowska,  Lubraniecka, Łucka, Malborska, Mogileńska, Morozowiczowej, Nieszawska, Norwida, Ostródzka, Pakoska, Płowiecka, Podleśna, Podmokła, Radziejowska, Rozłogi, Ruczaj, Rupienica, Rypińska, Szymborska, Torfowa, Trieblera, Wąbrzeska, Wspólna, Wieniawskiego, Wydmy, Zelwerowicza, Zielonogórska, Żuromińska

 

SEKTOR IX

REJON I – Kapuściska – odbiór odpadów – 17.01 i 14.02.2017 r.

Architektów, Betoniarzy, Ciesielska, Dekarzy, Łukasiewicza, Kapuściska, K.K.Baczyńskiego, Laboratoryjna, Monterów, Murarzy, Sandomierska, S.Noakowskiego, Stolarska, Szarych Szeregów, Techników, Wojska Polskiego Do Nr 64, 15 Dywizji, Piechoty Wlkp., 62 Pułku Piechoty Wlkp., Al. Planu 6-Letniego, Bbon, Boh. Westerplatte, Częstochowska, Generalska, Glinki Nr 147, Kliniczna, Kombatantów, Ks. Prałata R.Biniaka, Majora Dobrzańskiego, Przodowników Pracy, Solna, Szpitalna, Zdrowotna, Walecznych.

 

REJON II Kapuściska, Zimne Wody, Łęgnowo – odbiór odpadów – 24.01 i 21.02.2017 r.

Cienista, Filmowa, Koralowa, Łuczniczki, Miła, Nastrojowa, Perłowa, Radosna, Smętna, Spokojna, Toruńska Od Nr 101 Do 300, Wesoła, Wł. Bełzy, Zacisze Chemiczna, Energetyczna, Hutnicza, Łęgnowska, Otorowska, Plątnowska, Prądocińska, Przyłubska, Toruńska od 300 do końca, Wypaleniska.

 

REJON II z utrudnionym dojazdem – odbiór odpadów – 28.01 i 25.02.2017 r.

Hutnicza 69a,69b, Nowotoruńska 51,Łęgnowska 35, Plątnowska, Przyłubska 33a, 33c,35, Toruńska 287, 434-440.

 

REJON IV – Czersko Polskie, Łęgnowo – odbiór odpadów – 3.01 i 28.02.2017 r.

Mokra, Nowotoruńska, Okólna, Pionierów, Spółdzielcza, Świetlicowa, Zakole, Żółwińska,  Budowlana, Buska, Chęcińska, Kielecka, Miechowska, Objazdowa, Olkuska, Pińczowska, Rolna, Równa, Sadowa, Smoleńska, Spadzista, Strumykowa, Zimna, Żurawia, Żwirowa.

 

Obsługę poszczególnych sektorów zapewniają:

Sektory II, III, IV, V

REMONDIS Bydgoszcz Sp. z o.o.,

tel. 52 342 19 93 lub 52 342 74 40

 

Sektory VI, VII i VIII

Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o. o.,

tel. 52 522 22 88 lub 609 669 941

 

Sektor I i IX

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Corimp Sp. z o.o.,

tel. 52 320 81 85