Komunikat Firmy Komunalnik z dn. 16.04.2020 r.

Poniżej publikujemy drugi komunikat przekazany przez firmę PHU Komunalnik dotyczący odbioru odpadów z sektorów obsługiwanych od 1 kwietnia 2020 r.

 

Szanowni Państwo,

zgodnie z informacją sprzed tygodnia – w środę, 15 kwietnia br. zakończyliśmy wyposażanie nieruchomości w pojemniki na odpady zmieszane. Do soboty, 18 kwietnia br. dostarczymy pojemniki na odpady selektywne. Jeśli po tym terminie wystąpią braki, będziemy je niezwłocznie uzupełniać w ramach reklamacji. Od wtorku, 14 kwietnia br. po wcześniejszym zebraniu zapotrzebowań od mieszkańców, realizujemy dostawy worków big bag (kontakt w tej sprawie: bydgoszczbigbag@komunalnik.net).

Jednocześnie informujemy, że od poniedziałku, 20 kwietnia br. będziemy realizować odbiory na podstawie indywidualnych harmonogramów ustalonych z zarządcami nieruchomości, które będą miały znacznie częstszy charakter, niż wynikający z harmonogramu zbiorczego. Zdecydowana większość reklamacji w zakresie odbioru odpadów związana jest ze stosowaniem dotychczas harmonogramu zbiorczego.
Na wniosek Miasta zostanie to pilnie skorygowane.

Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności i zapewniamy, że dokonujemy odpowiednich zmian, które powinny być widoczne po dostarczeniu wszystkich pojemników oraz realizacji częstszych harmonogramów indywidualnych zgodnie z oczekiwaniem władz Miasta.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: bydgoszcz@komunalnik.net.

Czysta Bydgoszcz Czysta Bydgoszcz