Nowa aplikacja mobilna dla mieszkańców Bydgoszczy

ECOSanity to innowacyjna, darmowa aplikacja mobilna, która umożliwia bydgoszczanom szybkie i wygodne zamawianie wywozu nieczystości ciekłych z posesji wyposażonych w zbiorniki bezodpływowe (szamba) lub przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Aplikacja mobilna przeznaczona jest dla wszystkich mieszkańców Bydgoszczy, którzy posiadają na swojej posesji zbiornik bezodpływowy lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Aplikacja działa na smartfonach z systemem Android 5.0 lub nowszym oraz iOS 11.0 lub nowszym. Aby zacząć korzystać z ECOSanity należy pobrać aplikację z Google Play lub App Store i zainstalować ją na swoim smartfonie. Następnie utworzyć konto i zarejestrować swój zbiornik lub oczyszczalnię, podając w tym niezbędne parametry.

W przypadku pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, mieszkańcy mogą skontaktować się z Wydziałem Zieleni i Gospodarki Komunalnej w Bydgoszczy – adres: ul. Jezuicka 4A, 85-102 Bydgoszcz, telefon: 52 585 83 94.

Dla mieszkańców nieposiadających smartfona lub niepotrafiących korzystać z aplikacji ECOSanity, nadal dostępna jest możliwość telefonicznego zamówienia wywozu nieczystości.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Bydgoszczy do korzystania z nowej e-usługi i wspólnego dbania o czystość naszego miasta. Więcej informacji na temat aplikacji można znaleźć również na stronie ecosanity.pl

Czysta Bydgoszcz Czysta Bydgoszcz