Lipcowe terminy odbioru odpadów wielkogabarytowych oraz sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Szwederowo – 5.07 i 20.07.

Górzyskowo – 6.07 i 19.07.

Wyżyny: 13.07, 26.07 i 27.07.

Wzgórze Wolności: 12.07.

Glinki – Rupienica: 27.07.

Sektor IX (rejon I) – ulice: ARCHITEKTÓW, BETONIARZY, CIESIELSKA, DEKARZY, ŁUKASIEWICZA, KAPUŚCISKA, K.K.BACZYŃSKIEGO, LABORATORYJNA, MONTERÓW, MURARZY, SANDOMIERSKA, S.NOAKOWSKIEGO, STOLARSKA , SZARYCH SZEREGÓW, TECHNIKÓW, WOJSKA POLSKIEGO DO NR 64, 15 DYWIZJI PIECHOTY WLKP., 62 PUŁKU PIECHOTY WLKP., AL. PLANU 6-LETNIEGO, BBON, BOH. WESTERPLATTE, CZĘSTOCHOWSKA, GENERALSKA, GLINKI nr 147, KLINICZNA, KOMBATANTÓW, KS. PRAŁATA R. BINIAKA, MAJORA DOBRZAŃSKIEGO, PRZODOWNIKÓW PRACY, SOLNA, SZPITALNA, ZDROWOTNA, WALECZNYCH – 4.07.

Zimne Wody – Czersko Polskie, Łęgnowo Wieś, Łęgnowo – 11.07.

Sektor IX (rejon II) – posesje z utrudnionym dojazdem (ulice: HUTNICZA 69A,69B, NOWOTORUŃSKA 51,ŁĘGNOWSKA 35, PLĄTNOWSKA, PRZYŁUBSKA 33A, 33C,35, TORUŃSKA 287, 434-440) – 15.07.

Smukała, Janowo, Opławiec – 3.07 i 31.07.

Piaski – 4.07.

Czyżkówko – 5.07.

Okole i Flisy – 6.07.

Osowa Góra – 7.07.

Tatrzańskie, Wyzwolenia, Stary Fordon: ulice: ALPEJSKA, BIESZCZADZKA, BŁ.W.KADŁUBKA, B.ORLIŃSKIEGO, GALLA ANONIMA, GORCZAŃSKA, JANKA Z CZARNKOWA, M.KROMERA, PODGÓRZE, SUDECKA, ŚWIĘTOKRZYSKA, TATRZAŃSKA, T.KOTARBIŃSKIEGO, WYZWOLENIA OD NR 101, B.CZECHA, CIASNA, CZARLIŃSKICH, GOPR, H.DERDOWSKIEGO, JANOSIKA, JARUŻYŃSKA, JUHASÓW, KLIMKA BACHLEDY, LAWINOWA, M.ZARUSKIEGO, OSIEDLOWA, PELPLIŃSKA, POD REGLAMI, P.PALIŃSKIEGO, SABAŁY, SALEZJAŃSKA, SAMOTNA, S.WITKIEWICZA, ŚNIEŻNA, TATERNIKÓW, T.CHAŁUBIŃSKIEGO, WOLNA, W.ROJA, WYBUDOWANIE, WYZWOLENIA, ZBÓJNICKA – 7.07.

Stary Fordon – ulice AMETYSTOWA, AZBESTOWA, B.WARDYŃSKIEGO, DWORZEC, FORDOŃSKA, KWARCOWA, MAGAZYNOWA, MIESZKA I, NAD WISŁĄ, OPAŁOWA, PODŁUŻNA, PRODUKCYJNA, PRZY TARTAKU, R.PAŁUBICKIEGO, SZAFIROWA, SZYBOWCOWA, TRANSPORTOWA, WITA STWOSZA, W.WRÓBLEWSKIEGO, WYSZOGRODZKA, Z.KULIGOWSKIEGO, BYDGOSKA, FILOMATÓW, GÓRALSKA, J.KORZENIOWSKIEGO, K.KRYGERA, MĄCZNA, NAWIGACYJNA, PATROLOWA, PIASTOWA, PIEKARY, PRZY BOŻNICY, RAKOWA, RYNEK, SASKA, SIELSKA, SZKOLNA, TARGOWISKO, TOPAZOWA, W.WARNEŃCZYKA, ZAKŁADOWA – 14.07.

Stary Fordon – ulice: 2 PAŹDZIERNIKA, ALTANOWA, BURSZTYNOWA, CELNA, CIERPICKA, GEN.L.OKULICKIEGO, J.CHEŁMOŃSKIEGO, KAMERALNA, KAPELUSZNIKÓW, KOMISJI, EDUKACJI NARODOWEJ, KRYSZTAŁOWA, LĄDOWA, MARIAMPOLSKA, OBROŃCÓW, HELU, OSIELSKA, PIELĘGNIARSKA, PRZEŁOMOWA, RYBAKI, W.SIEMASZKOWEJ, ZWIERZYNIECKA, ŻEROMSKIEGO, ARMII LUDOWEJ, , CECHOWA, DORODNA, GARCZYŃSKIEGO, GEN.J.DOWBOR-MUŚNICKIEGO, GEN.S.GROTA-ROWECKIEGO, GEN.S.TACZAKA, GEN.W.SIKORSKIEGO, J.STYKI, J.WOJCIECHOWSKIEGO, K. BORUCKIEGO, KS.J.SZYDZIKA, M.RYŃSKIEGO, ORDYNACKA, PIŁSUDSKIEGO, POWSTANIA STYCZNOWEGO, SWOBODNA, Z. PRZESMYCKIEGO – 28.07.

Miedzyń-Prądy – 14.07.i 28.07.

Wilczak-Jary, os. Błonie; ulice DRZYMAŁY, OSTROROGA, NA WZGÓRZU, SZWOLEŻERÓW – 14.07.

Błonie ulice: 11 DYWIZJONU ARTYLERII KONNEJ, 16 PUŁKU UŁANÓW WLKP. (NR 2A, 4, 6, 8), ABRAHAMA, BRONIEWSKIEGO, DMOWSKIEGO, GAŁCZYŃSKIEGO, KASPRZAKA, KORCZAKA, KOSZAROWA, KS. SCHULZA, MORCINKA, OKRZEI, POŁTYNA, SEMINARYJNA, STAWOWA (NR OD 2 DO 63), SZUBIŃSKA (NR PARZYSTE OD 2 DO 32), WARYŃSKIEGO, WYSOKA – 28.07.

Sektor I (rejon III) ulice: BRZEGOWA 37, KWIETNIOWA, MAJOWA, ŚWIĘTOKRZYSKA 34, WYZWOLENIA OD NR 135 – 15.07.

Nowy Fordon – 17.07.

Bydgoszcz Wschód, Siernieczek, Brdyujście – 19.07.

Leśne – 20.07.

Tereny Nadwiślańskie – 21.07.

Bartodzieje – 21.07.

Jachcice – 24.07.

Bielawy – 25.07. i 26.07.

Bocianowo, Śródmieście, Stare Miasto – 26.07, 27.07 i 28.07.

Szczegóły w harmonogramie odbioru odpadów komunalnych tutaj