Zmiana firmy wywozowej i wymiana pojemników w sektorach II i V

WAŻNA INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW OSIEDLI:

Nowy Fordon, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście, Smukała-Opławiec-Janowo, Piaski, Czyżkówko, Okole, Flisy i Osowa Góra

Od 15 lutego 2021r., odbiór odpadów z Państwa nieruchomości będzie realizowała firma ProNatura Sp. z o.o.

Od piątku (05.02.) firma ProNatura rozpoczęła rozstawianie pojemników. W pierwszej kolejności rozstawiane są pojemniki na odpady zmieszane, następnie będę dostawiane pojemniki na pozostałe frakcje. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w tym zakresie. Wymiana pojemników ma charakter jednorazowy, niezależnie od tego jaka firma w przyszłości będzie obsługiwała Państwa osiedla.

Zbiorcze harmonogramy odbioru odpadów komunalnych są dostępne na stronie www.czystabydgoszcz.pl. Harmonogramy indywidualne zostaną wkrótce opublikowane. W przedstawionych harmonogramach zbiorczych umieszczono daty odbioru odpadów segregowanych w workach dla zabudowy jednorodzinnej. W przypadku zabudowy wielorodzinnej częstotliwość odbioru nie ulega zmianie.

W związku ze zmianą harmonogramów w okresie przejściowym tj. od 15 lutego 2021r. do 27 lutego 2021r. mogą nastąpić zmiany terminów odbioru odpadów w stosunku do harmonogramów, które otrzymali Państwo od firmy PHU Komunalnik.

Zgłoszenia dotyczące odbioru odpadów:
Infolinia Biura Zarządzania Gospodarką Odpadami Komunalnymi
tel. 52 58 58 000
odpady@um.bydgoszcz.pl​

Więcej informacji na temat zmian w sektorach TUTAJ.

Czysta Bydgoszcz Czysta Bydgoszcz