Do pracy jadę rowerem

Pracujesz w firmie lub prowadzisz przedsiębiorstwo, którego pracownicy dojeżdżają do pracy rowerem? Chcesz zmotywować współpracowników do aktywności w drodze do pracy, a przy okazji zapewnić im dobrą zabawę z nutką rywalizacji? Koniecznie weź udział w naszej akcji!

Projekt „Do pracy jadę rowerem” to nowa emocjonująca rywalizacja rekreacyjno-sportowa dla firm zlokalizowanych na terenie Metropolii Bydgoszcz oraz ich pracowników. Akcja odbywać się będzie od 16 września do 15 października br. Rywalizacja zostanie przeprowadzona za pomocą bezpłatnej aplikacji Aktywne Miasta. Firma, która chce przystąpić do zabawy, powinna wysłać zgłoszenie na adres mailowy aktywna@um.bydgoszcz.pl (nazwę, nip / krs,  i adres firmy, nazwę która ma widnieć w aplikacji, dane kontaktowe do koordynatora, opcjonalnie przesłać logo/grafikę firmy). W tytule wiadomości prosimy wpisać „Zgłoszenie do pracy jadę rowerem”. Szczegóły w Regulaminie TUTAJ.

Żeby przystąpić do zabawy najpierw trzeba zgłosić firmę, dopiero później indywidualny uczestnik może zapisać się do niej z poziomu aplikacji. Potem nie pozostaje nic innego jak kręcić kilometry dla siebie i swojej firmy i wygrywać nagrody. Gwarantujemy moc niezapomnianych wrażeń, emocji oraz nagród! 

Dla najlepszych, rowerzystki i rowerzysty w kategorii open mamy licznik rowerowy Garmin Edge 530, za drugie i trzecie miejsce – zestawy gadżetów promocyjnych z logo Aktywne Miasta. Z kolei dla najlepszej firmy – lokalny pakiet sponsorski o wartości 15.000,00 zł podczas wydarzenia Rowerowa Stolica Polski 2024.

 Nie wahajcie się dołączyć do naszej rywalizacji, niezależnie od poziomu umiejętności czy kapryśnej pogody. Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę i promocję roweru jako podstawowego środka transportu! Warto bowiem podkreślić ogromne zalety dojazdów rowerem do pracy takie jak: oszczędność czasu i pieniędzy, pozytywny wpływ na nasze zdrowie i kondycję fizyczną, ograniczanie emisji spalin i hałasu, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego, brak problemów z zapakowaniem auta, poprawiona koncentracja i produktywność pracowników, a także odkrywanie nowych ciekawych tras rowerowych i poznawanie najbliższego otoczenia – zachęca Tomasz Dobrowolski, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Bydgoszczy ds. projektu marki „Aktywne Miasta”

Źródło: https://www.bydgoszcz.pl/aktualnosci/tresc/do-pracy-jade-rowerem/

Czysta Bydgoszcz Czysta Bydgoszcz