Przynieś makulaturę, odbierz sadzonkę

W sobotę 9 czerwca Centrum Handlowe RONDO zaprasza do udziału w akcji „Dbamy o środowisko”. Wystarczy w godzinach 10:00-18:00 przyjść do CH RONDO z wyciętym kuponem z dziennika „Express Bydgoski” oraz 5 kg makulatury lub 1 kg elektroodpadów lub 1 szt. dużego sprzętu RTV lub AGD, aby otrzymać jedną sadzonkę drzewa

Tegoroczna edycja akcji „Dbamy o środowisko” odbędzie się przed wejściem głównym do Centrum Handlowego RONDO. W sobotę 9 czerwca w godzinach 10:00-18:00 każdy klient CH RONDO będzie mógł otrzymać sadzonkę drzewa, jeśli okaże specjalny kupon wycięty z dziennika „Express Bydgoski” oraz przyniesie elektrośmieci lub makulaturę.

Miasto Bydgoszcz reprezentowane przez Biuro Zarządzania Gospodarką Odpadami Komunalnymi jak zawsze chętnie wspiera akcje i działania promujące proekologiczne postawy. Pamiętajmy, że oddając do recyklingu 60 kg makulatury ratujemy jedno drzewo, a jedno drzewo w ciągu roku produkuje tlen wystarczający dla 10 osób. Dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w sobotniej akcji. Najmłodsi mogą tego dnia liczyć na niespodzianki od Bydgusia i Bydgusi, którzy na co dzień uczą dzieci segregować odpady i pokazują jak dbać o czystość naszego Miasta.

 
Czysta Bydgoszcz Czysta Bydgoszcz