Zapraszamy na Eko Aktywną niedzielę 28 maja

Miasto Bydgoszcz zaprasza na Eko Aktywną niedzielę 28 maja w parku nad Starym Kanałem Bydgoskim. Miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu, rowerowych wyzwań i ekologicznych przygód znajdą dla siebie coś ciekawego.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska informacyjnego Rowerowej Stolicy Polski. Nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych rowerzystów! Przygotowaliśmy grę miejską, quizy rowerowe z nagrodami. A dla facebookowiczów konkurs niespodzianka, w którym nagrodą będą tegoroczne specjalne żółte koszulki Rowerowej Stolicy Polski. Śledźcie nasz profil https://www.facebook.com/aktywnabydgoszczpl/ . Będzie też można dokonać bezpłatnego przeglądu roweru w mobilnym serwisie rowerowym.

Czysta Bydgoszcz zaprasza do udziału w rodzinnej grze terenowej. Zaczynamy od 11 co 30 minut. Ostatnia gra rozpocznie się o godz. 15.30. Każdy uczestnik otrzyma ekologiczny gadżet i słodki upominek. Przygotowaliśmy stoiska z ciekawymi wyzwaniami dla małych i dużych ekologów!

Nie zabraknie również atrakcji dla najmniejszych dzieci, które do zabawy na placu przy V śluzie zaproszą animatorzy. Eko Aktywną niedziela będzie również okazją do zgłaszania projektów do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Eko Aktywnie w Parku nad Starym Kanałem Bydgoskim 

28 maja

11.00 – 16.00

Park nad Starym Kanałem Bydgoskim, przy V Śluzie (na wysokości Czarnej Drogi)

W programie:

Rowerowa Stolica Polski – gry miejskie i zabawy z nagrodami

Plenerowy punkt informacyjny aplikacji Aktywne Miasta

Quizy rowerowe dla najmłodszych

Mobilny serwis rowerowy

Rodzinna gra terenowa z Czystą Bydgoszczą (start co 30 minut od godz. 11.00)

Możliwość zgłaszania projektów do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego

Czysta Bydgoszcz Czysta Bydgoszcz