Mała Forma Sceniczna 25-26 lutego – kolejność występów

W dniu 17 lutego 2019 r. o godz.16.00. w Pałacu Młodzieży, przy ul. Jagiellońskiej 27 w Bydgoszczy odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące konkursu Mała Forma Sceniczna. Na spotkaniu  zostały omówione zasady przeprowadzenia konkursu oraz ustalono kolejność występów z podziałem na kategorie wiekowe. Ze względów organizacyjnych proszę o wcześniejsze przybycie – ok. 1 godzinę przez planowanym występem. W przypadku nieobecności proszę o informację telefoniczną do sekretariatu Pałacu Młodzieży tel. 52 321 15 21 lub 52 321 15 87 (także w dniu samego występu).

Pierwszego dnia na scenie Pałacu Młodzieży zaprezentują się przedszkola. Drugiego dnia obejrzymy występy szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz filmy. Lista laureatów będzie opublikowana na stronie www.czystabydgoszcz.pl w piątek 28 lutego, zaś zwycięzców poznamy w czerwcu na uroczystej Gali podsumowującej konkursy i akcje ekologiczne, które przez cały rok szkolny są organizowane w placówkach oświatowych.

W tym roku do konkursu zgłosiło się 31 placówek oświatowych, w tym 20 przedszkoli oraz 13 szkół w 3 kategoriach wiekowych. Łącznie na scenie wystąpi blisko 500 dzieci i młodzieży.

 

KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW

25.02.2020, wtorek

Kategoria: PRZEDSTAWIENIA

Przedszkole

Godz. 9:00-10:00

  1. Przedszkole nr 49, dzieci w wieku przedszkolnym, „Dbajmy o czystość razem z wiosną”, opiekun: Hanna Żółkoś, 25 osób.
  2. Przedszkole nr 11, dzieci w wieku przedszkolnym, „Leśna przygoda”, opiekunowie: Agnieszka Marczak, Sabina Mrozińska, 25 osób.
  3. Przedszkole nr 16, dzieci w wieku przedszkolnym, „Żyj z przyrodą w zgodzie”, opiekun: Izabela Piekara, 10 osób.
  4. Przedszkole Niepubliczne „Ludzikowo”, dzieci w wieku przedszkolnym, „Król, królewna i ekoludki”, opiekun: Marta Magrowska, 13 osób.
  5. Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia”, dzieci w wieku przedszkolnym, „Plastikowe morze”, opiekunowie: Amanda Fuss, Katarzyna Lorkowska, 12 osób.

 

Godz. 10:00-11:00

  1. Przedszkole nr 43 „U Krecika Szybownika, dzieci w wieku przedszkolnym, „Kosmiczne śmieci”, opiekunowie: Anna Miszewska, Aleksandra Korpys, 13 osób.
  2. Przedszkole Niepubliczne „Muminki”, dzieci w wieku przedszkolnym, „Zamieszanie na polanie”, opiekunowie: Ewa Cackowska, Katarzyna Pietraszko, 11 osób.
  3. Przedszkole nr 70 „Stokrotka”, dzieci w wieku przedszkolnym, „Ratujmy naszą Ziemię”, opiekunowie: Anna Rybacka, Daria Budzińska, 11 osób.
  4. Przedszkole nr 12 „Sówka”, dzieci w wieku przedszkolnym, „Czerwony Kapturek – bajka ekologiczna”, opiekunowie: Barbara Głodowska, Agnieszka Wudniak, 25 osób.

 

Godz. 11:00-12:00

  1. Zespół Szkół nr 8 i Przedszkole nr 6, dzieci w wieku przedszkolnym, „Zatrzymaj zmorę w porę”, opiekunowie: Katarzyna Bruszkowska, Ilona Nyka, 25 osób.
  2. Przedszkole Niepubliczne „Borowiki” w Bydgoszczy, sześciolatki, „Nie wszystko jest jak w bajce…”, opiekunowie: Anna Gałowicz, Paulina Hełminiak, Anna Jackiewicz, Joanna Jędrzejewska, 10 osób.
  3. Przedszkole nr 33 „Jacek i Agatka”, dzieci w wieku przedszkolnym, „Co się wydarzyło w lesie?”, opiekunowie: Anna Markowska, Hanna Górska, 24 osoby.
  4. Przedszkole Niepubliczna „Promyczek”, pięciolatki i sześciolatki, „Ratujmy przyrodę”, opiekunowie: Elżbieta Rodzik, Bogusława Urbańska, Beata Rzeżuska, 16 osób.
  5. Przedszkole nr 66, dzieci w wieku przedszkolnym, „Przedszkolaki sprzątają i o planetę dbają”, opiekunowie: Monika Rybowicz, Małgorzata Woźniak, 24 osób.

 

 Godz. 12:00-13:30

  1. Przedszkole Integracyjne nr 61 im. Wandy Chotomskiej, dzieci w wieku przedszkolnym, „Na ratunek Ziemi”, opiekunowie: Bożena Ossowska, Anna Piskorska, Maria Adamczewska, Anna Zielińska, 20 osób.
  2. Przedszkole nr 18, dzieci w wieku przedszkolnym, „Las naszym lekarstwem”, opiekun: Anna Sobczak, 10 osób.
  3. Przedszkole Dzieciątka Jezus, dzieci w wieku przedszkolnym, „Dbajmy o naszą planetę”, opiekun: Lucyna Iwanowicz, 7 osób.
  4. Przedszkole Niepubliczne „Wesołe serduszka”, dzieci w wieku przedszkolnym, „Piękna Ziemia w bajkowej scenerii”, opiekunowie: Sylwia Goszka, Kinga Żołądkiewicz, 26 osób.
  5. Przedszkole Niepubliczne „Serduszko”, dzieci w wieku przedszkolnym, „Nie-spełnione marzenie”, opiekun: Beata Litwa, 10 osób.
  6. Przedszkole nr 34 „Mali odkrywcy”, dzieci w wieku przedszkolnym, „Ratujmy nasze morze”, opiekunowie: Wiesława Lipka, Anna Widajewicz, 14 osób.

 

 26.02.2020, środa

Godz. 9:00-10:00

Klasy 1-3 SP

  1. Szkoła Podstawowa nr 65 im. Czesława Tańskiego z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi, dzieci w wieku szkolnym, klasy 1-3, „Łąkowe kłopoty”, opiekunowie: Dominika Pokorniecka, Anna Waśniowska, Paulina Bosak, 11 osób.
  2. Zespół Szkół nr 8 w Bydgoszczy, 1-3 SP i klasa 3c, „Kłopoty wróżki Pelagii”, opiekun: Krystyna Siwak, 21 osób.
  3. Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego, dzieci w wieku szkolnym, klasy 1-3, „Świat woła o pomoc” Teatr Malucha, opiekunowie: Halina Papke, Małgorzata Trojanowska, 17 osób.
  4. Szkoła Podstawowa nr 60 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego, dzieci z 2 klasy, skecz ekologiczny „Natura”, opiekun: Dagmara Wojciechowska, 4 osoby.

 

Godz. 10:00-11:00

  1. Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi, klasy 1-3, „Efekt lodowca”, opiekunowie: Renata Bukowska, Ewa Chojnacka, 15 osób.

Klasy 4-6 SP

  1. Zespół Szkół i Placówek nr 1, klasy 4-6, „Oddech nadziei…”, opiekun: Aleksandra Podżerek, 12 osób.
  2. Szkoła Podstawowa nr 43 w Bydgoszczy, klasy 4-6, „Ratujmy matkę Ziemię”, opiekunowie: Edyta Brygman, Lidia Mülhstein, 14 osób.
  3. Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego, klasy 4-6, „Bajkowi Ekobohaterowie”, opiekun: Joanna Mistak, 8 osób.

 

 Godz. 11:00-12:15

  1. Zespół Szkół Specjalnych nr 30, dzieci w wieku szkolnym, klasy 4-6, „Dobre rady na odpady”, opiekun: Joanna Konop, 5 osób.
  2. Szkoła Podstawowa nr 31, klasy 4-6, „Ziemia – przestrogi i marzenia”, opiekun: Jolanta Nadolna, 8 osób.

Klasy 7-8 SP

  1. Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy, uczniowie z klasy 8, „Nie ma to jak własny biznes”, opiekunowie: Monika Rotmańska, Anna Galwas, 9 osób.
  2. Zespół Szkół nr 31, młodzież z klasy 7-8 oraz starsza, „W lesie”, opiekunowie: Iwona Roszyk, Anna Kujawka, Anna Fuksiewicz, Grażyna Wiśniewska, 23 osoby.

Liceum

  1. VII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy, młodzież, „Opowiem ci o…”, opiekun: Aleksandra Szmelter, 12 osób.

 Kategoria: FILM

Godz. 12.30

Przedszkole

 Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej nr 27, „Bądź eko kolego!”, opiekunowie: Karolina Matyja, Paulina Nowak.

  1. Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Niepubliczne „Bursztynek”, „Eko – muzykownie”, opiekun: Monika Górska.
  2. Przedszkole nr 70 „Stokrotka”, „Świat w naszych rękach”, opiekun: Daria Budzińska.

Szkoła podstawowa

  1. Szkoła Podstawowa nr 30, im. Szarych Szeregów z Oddziałami Dwujęzycznymi, „Bajka”, opiekun: Andrzej Pyszka.
  2. Kujawsko – Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 dla dzieci i młodzieży słabowidzącej i niewidomej im. Louisa Braille’a w Bydgoszczy, „Miasteczko Ekobohatera”, opiekunowie: Joanna Dąbrowska, Justyna Michalak, Marta Twardzińska, Michał Twardziński.
  3. Zespół Szkół Specjalnych nr 30 w Bydgoszczy, „Każdy może wielkim być”, opiekun: Martyna Karwowska – Pabianek.