Czysta Puszcza nie odpuszcza!

Zapraszamy wszystkich Mieszkańców Bydgoszczy i nie tylko, do udziału w największej akcji ekologicznej w naszym regionie „Czysta Puszcza Bydgoska”. To ósma edycja wspólnej akcji sprzątania lasów.

Jeśli dbałość o środowisko naturalne nie jest Ci obce oraz wiesz, że los planety leży w naszych rękach, nie zastanawiaj się, dołącz do naszej inicjatywy. Akcje sprzątania są wciąż potrzebne i muszą pozostać żywe.

W trosce o nasze bezpieczeństwo, dostosowując się do panującej sytuacji, spełniając wszystkie zalecenia, spotykamy się w innej niż dotychczas formie.

Udajemy się na sprzątanie samodzielnie lub w gronie najbliższych osób.

Akcja sprzątania będzie przeprowadzona:

W weekend 6-7 czerwca od godz. 8:00 w sobotę do godz. 20:00 w niedzielę

Kontenery na zebrane śmieci zostaną wystawione w dwóch lokalizacjach:

• Parking należący do TU Uniqua przy ul. Dąbrowa 62
• Parking w Myślęcinku, (od strony pętli tramwajowej) przy ul. Rekreacyjnej
(skrzyżowanie z ul. Hipiczną)

Zapewniamy worki na śmieci, które każdy indywidualnie będzie mógł pobrać w wyznaczonym miejscu. Prosimy o zabranie własnych rękawic jednorazowych. Na miejscu będą dostępne rękawice foliowe, z których również będzie można skorzystać. Nie zapomnijcie o maseczkach ochronnych i zachowaniu bezpiecznej odległości.

Dodatkowo, w tym roku, zapraszamy wszystkie miasta w Polsce do podjęcia wyzwania z Czystą Puszczą Bydgoską #CZYSTAPUSZCZANIEODPUSZCZA. Posprzątajmy razem lokalne lasy, parki czy najbliższe otoczenie.

Wzmacniaj świadomość proekologiczną oraz buduj z nami społeczną odpowiedzialność za wartości wynikające z ochrony środowiska, zwłaszcza lasów. Miej swój udział w ogólnopolskim przedsięwzięciu. Szczegóły znajdziecie na stronie www.czystapuszczabydgoska.pl oraz na fanpage Czysta Puszcza Bydgoska

Czysta Bydgoszcz Czysta Bydgoszcz