Leśna Skrzynia Skarbów – projekt edukacyjny

Szanowni Państwo,
Nowy rok szkolny rozpoczyna się w wyjątkowych warunkach. Życie zmusiło nas do całkowitej zmiany postępowania na co dzień. Zmiana następuje też w projekcie LEŚNA SKRZYNIA SKARBÓW. Ze względów sanitarnych skrzynia wyposażona w sprzęt do obserwacji leśnej przyrody nie może obecnie wędrować po placówkach, ale mimo różnych przeciwności, projekt dalej trwa.

Spotkanie inauguracyjne projektu odbędzie się w tym roku wyjątkowo w auli KPCEN w Bydgoszczy, przy ul. Jagiellońskiej 9.

Z uwagi na konieczność zachowania wymaganej odległości społecznej do wyboru są 3 terminy 

8 września 2020 roku godz. 16.00 – zapisz się

14 września 2020 roku godz. 16.00 – zapisz się

15 września 2020 roku godz. 16.00 – zapisz się

Brak możliwości zalogowania na wybraną listę oznacza, że na ten termin jest już komplet osób. Prosimy wówczas sprawdzić pozostałe daty.

Spotkanie z Państwem na żywo jest o tyle ważne, że organizatorzy projektu chcą wręczyć przedstawicielom przedszkoli i szkół pamiątkową publikację 10 LAT PROJEKTU EDUKACYJNEGO LEŚNA SKRZYNIA SKARBÓW. Przy okazji jest szansa otrzymania innych książek o tematyce przyrodniczej.

W planie spotkania przewidziano m.in. omówienie nowych zasad realizacji projektu.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem korzystania z pomieszczeń KPCEN w okresie pandemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2

Do zobaczenia

Czysta Bydgoszcz Czysta Bydgoszcz