Harmonogramy indywidualne dla sektorów II i V

WAŻNA INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW OSIEDLI: Nowy Fordon, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście, Smukała-Opławiec-Janowo, Piaski, Czyżkówko, Okole, Flisy i Osowa Góra

Aktualnie trwa dystrybucja zbiorczych harmonogramów odbioru odpadów przeznaczonych dla właścicieli domków jednorodzinnych. Elektroniczna wersja harmonogramów jest dostępna TUTAJ.

Od 15 marca 2021r. na ww. stronie internetowej będą dostępne również indywidualne harmonogramy odbioru odpadów dla wszystkich właścicieli nieruchomości.  W najbliższym czasie mieszkańcy otrzymają również wersję papierową harmonogramów.

Aktualnie proces wymiany pojemników dobiega końca. Firma ProNatura wymienia pojemniki, które zostały niewłaściwie podstawione, a także uzupełnia brakujące pojemniki na poszczególne frakcje odpadów.

W przypadku otrzymania pojemnika o niewłaściwej pojemności lub braku pojemnika prosimy o zgłaszanie problemu na adres pojemniki@pronatura.bydgoszcz.pl lub odpady@um.bydgoszcz.pl Wszystkie zgłoszenia są rejestrowane i przekazywane do pilnej realizacji.

Ponadto prosimy o wystawianie pojemników firmy PHU Komunalnik przed teren nieruchomości lub w okolicach wiat śmietnikowych celem umożliwienia ich likwidacji. Prosimy, aby nie korzystać z pojemników firmy PHU Komunalnik.

Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość. Dokładamy wszelkich starań, aby zmiana firm wywozowych była dla Państwa jak najmniej odczuwalna. Jednocześnie informuje, że zmiany wprowadzone przez Miasto, spowodowało, że nie będzie w przyszłości konieczności wymiany pojemników niezależnie od tego jaka firma będzie Państwa obsługiwała.

Zgłoszenia dotyczące odbioru odpadów: Infolinia Biura Zarządzania Gospodarką Odpadami Komunalnymi tel. 52 58 58 000 lub na adres odpady@um.bydgoszcz.pl

 

Czysta Bydgoszcz Czysta Bydgoszcz