Nowe harmonogramy w sektorach II i V

WAŻNA INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW OSIEDLI: Nowy Fordon, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście, Smukała-Opławiec-Janowo, Piaski, Czyżkówko, Okole, Flisy i Osowa Góra

Od 15 lutego 2021r., odbiór odpadów z Państwa nieruchomości będzie realizowała firma ProNatura Sp. z o.o.

Zbiorcze harmonogramy odbioru odpadów komunalnych są dostępne na stronie www.czystabydgoszcz.pl. Harmonogramy indywidualne zostaną wkrótce opublikowane. W przedstawionych harmonogramach zbiorczych umieszczono daty odbioru odpadów segregowanych w workach dla zabudowy jednorodzinnej. W przypadku zabudowy wielorodzinnej częstotliwość odbioru nie ulega zmianie.

W związku ze zmianą harmonogramów w okresie przejściowym tj. od 15 lutego 2021r. do 27 lutego 2021r. mogą nastąpić zmiany terminów odbioru odpadów w stosunku do harmonogramów, które otrzymali Państwo od firmy PHU Komunalnik.

Jednakże zapewniamy, że wszystkie odpady z Państwa nieruchomości zostaną odebrane.

Jednocześnie przypominamy, że trwa wymiana pojemników. Od dnia 5 lutego 2021r. firma ProNatura wyposaża Państwa nieruchomości w swoje pojemniki. W związku z czym prosimy również o wystawianie pojemników firmy PHU Komunalnik przed teren nieruchomości lub w okolicach wiat śmietnikowych celem umożliwienia ich likwidacji przez firmę PHU Komunalnik.

Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość. Dokładamy wszelkich starań, aby zmiana firm wywozowych była dla Państwa jak najmniej odczuwalna.

Zgłoszenia dotyczące odbioru odpadów: Infolinia Biura Zarządzania Gospodarką Odpadami Komunalnymi tel. 52 58 58 000 lub na adres odpady@um.bydgoszcz.pl